Sukces CRG Racing Driver Program

Sukces CRG Racing Driver Program

Podaj dalej

CRG Racing Driver Program wygrywa Puchar Rotax Max Challenge Poland w klasyfikacji generalnej najmocniejszej kategorii DD2 Max!


dsc_0074

Łukasz Bartoszuk otrzymuje Bilet na Finał Światowy Rotax Grand Finals, który odbędzie się już w październiku na włoskim torze w Sarno. Na tym samym torze, jeszcze we wrześniu tego roku Łukasz wygrał włoskie zawody Rotax’a! W ubiegły weekend nasz zawodnik stanął na II miejscu podium w ostatniej Rundzie serii Rotax Max Challenge na nowym torze w Słomczynie.

W kat. DD2 Max startował również Paweł Sadomski, który osiągnął swój życiowy sukces zdobywając w Finale 2 XI Rundy 4 miejsce.
W kat. DD2 Masters startował Sławek Sikora z 4 wynikiem w Finale 1 XI Rundy oraz Jerzy Drabent z 4 miejscem w Finale 2 XI Rundy.
Kat. Mini Max reprezentował Stig Righult – zawodnik z polsko-szwedzkim paszportem, uplasował się na 9 miejscu, II Finału XII Rundy, co również było Jego najlepszym wynikiem w bardzo krótkiej karierze.

dsc_0187

Najliczniejszą kategorię Micro Max w barwach Racing Driver Program reprezentowali: Szymon Szostak (8 miejsce w Finale 2, XI i XII Rundy) oraz Jaś Jóźwiak (10 miejsce w Finale 1, XII Rundy), którzy mogli dojechać znacznie wyżej, co pokazali na porannych warm-up’ach plasując się na 3 i 6 miejscu.

dsc_0403

W pokazach ostatnich 2 Rund Rotax Max Challenge, w kat. Micro Max zaprezentowało się aż pięciu młodych zawodników z Teamu Racing Driver Program: Łukasz Grabowski, Wiktor Kaczor, Dominik Knopik, Matylda Matracka, Aleksander Matracki.

dsc_0303

W związku z podjęciem współpracy z firmą CRG oraz powstaniem Fundacji Racing Driver Program, mającej na celu wsparcie młodych kierowców kartingowych, w tym roku Zespół zmienił nazwę na CRG Racing Driver Program (CRG RDP). 

dsc_0604

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News