Stan zdrowia Michaela Schumachera zostanie ujawniony w oficjalnym filmie dokumentalnym?

Stan zdrowia Michaela Schumachera zostanie ujawniony w oficjalnym filmie dokumentalnym?

michael schumacher

Podaj dalej

Fani Formuły 1 niebawem będą mogli zobaczyć film dokumentalny o Michaelu Schumacherze. Film powstaje w bliskiej współpracy z rodziną byłego mistrza świata, a w ekranizacji mają pojawić się niepublikowane dotąd materiały i informacje.

Były kierowca m.in. Ferrari i Mercedesa od grudnia 2013 roku walczy o powrót do zdrowia po wypadku na nartach we francuskich Alpach. Rodzina od samego początku bardzo starannie ukrywa stan zdrowia niemieckiego kierowcy. Do dziś tak naprawdę nie wiadomo jak funkcjonuje ”Schumi” po wypadku.

W związku z ogłoszeniem informacji o powstaniu filmu dokumentalnego – który jest blisku ukończeniu, pojawiają się plotki, że dowiemy się w nim o tym, co działo się z Schumacherem po wypadku. Sam film być prezentem z okazji pięćdziesiątych urodzin legendy Formuły 1.

Za ekranizację odpowiada Michael Wech oraz Hanns-Bruno Kammertons, a scenariusz powstawał w ścisłej współpracy z rodziną Schumachera. Wiadomo, że fani Formuły 1 zobaczą wiele niepublikowanych dotąd zdjęć, a przed kamerą pojawi się wielu przyjaciół kierowcy, którzy będą wspominać jego niezwykłą karierę.

Pozostaje tylko pytanie, ile pojawi się istotnych informacji na temat obecnego stanu zdrowia Schumachera.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News