Sprawdź się w Jimny - mocna promocja mikro-terenówki Suzuki

Sprawdź się w Jimny - mocna promocja mikro-terenówki Suzuki

Sprawdź się w Jimny – mocna promocja mikro-terenówki Suzuki

Podaj dalej

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych nowego Jimny. Tzw. roadshow to doskonała okazja, aby zapoznać się z nową generacją popularnej terenówki i jak podkreśla japoński producent wykorzystać różne rodzaje napędów 4×4 ALLGRIP. Nie brakuje też mocnej akcji marketingowej. Pytanie czy to przełoży się na sprzedaż?

Pierwsze pokazy z cyklu Roadshow odbyły się 1 lutego 2019 r. w Katowicach i Lublinie, aby następnie zagościć we wszystkich salonach marki Suzuki. Premierowe prezentacje nowego Jimny cieszą się podobno ogromną popularnością pośród klientów zainteresowanych małym samochodem terenowym z napędem na 4 koła. Na razie na pewno wśród dziennikarzy.

Na wszystkich klientów odwiedzających salony Suzuki w wyjątkowy wieczór pokazu roadshow czekają atrakcyjne występy, ciekawe prezentacje oraz specjalna oferta na zakup nowego samochodu z gamy Suzuki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pokazach mogą się zapisywać na stronie: https://suzuki.pl/auto/samochody/Nowy-Jimny

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News