Specjalnie zaprojektowane MINI na wyjątkową okazję

Specjalnie zaprojektowane MINI na wyjątkową okazję

Specjalnie zaprojektowane MINI na wyjątkową okazję

Podaj dalej

MINI świętuje ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle 3-drzwiowym MINI, zaprojektowanym specjalnie dla upamiętnienia tej szczególnej okazji. 19 maja, zaraz po uroczystości zaślubin unikalny model MINI zostanie przekazany organizacji charytatywnej wybranej przez młodą parę.

Specjalny model MINI lśni krystaliczną bielą z błękitnosrebrnymi lakierowanymi pasami, które nadają karoserii indywidualny wygląd. Klasyczne chromowane detale MINI, takie jak obramowanie atrapy chłodnicy z grillem w kształcie plastra miodu, klamki drzwi, obramowania reflektorów i lamp tylnych, pokryte są przezroczystym lakierem o czarnogranatowym odcieniu nadającym MINI nowoczesność i świeżość. Lampy tylne ze wzorem flagi Union Jack i granatowe metalizowane felgi nadają autu ostatni szlif.

Szczególną atrakcją na zewnątrz jest kolorowy, lakierowany dach. Grafika została naniesiona ręcznie w kilku warstwach. Łączy ona elementy flag narodowych księcia Harry’ego (Union Jack) i Meghan Markle (Stars and Stripes). Ozdobniki na kierunkowskazach bocznych zaprojektowano jako elementy drukowane w 3D. Przedstawiają one inicjały M i H ozdobione sercem i pierścieniami. Po otwarciu auta na ziemi przed drzwiami kierowcy i pasażera wyświetlane jest ekskluzywne powitanie „Just Married”.

Jasny, przyjazny odcień szarości Satellite Grey tworzy idealne tło podkreślające indywidualnie zaprojektowane elementy tego wyjątkowego MINI. Granatowoczarny przezroczysty lakier na zewnętrznych elementach chromowanych znaleźć można też na wybranych elementach chromowanych we wnętrzu. Duża listwa dekoracyjna przed przednim fotelem pasażera przedstawia imiona panny młodej i pana młodego, datę ślubu i gratulacje dla młodej pary. Kolejną cechą wyróżniającą wnętrze jest akcent będący echem grafiki na dachu. Ten element graficzny umieszczony jest na listwach dekoracyjnych w drzwiach i za kierownicą, a także wyhaftowany na zagłówkach jako abstrakcyjne odniesienie do flagi Union Jack z jednej strony, a flagi Stars and Stripes jako perforacja i stebnowanie z drugiej strony.

Tagi: MINI, specjalny model, premiera 2018,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News