Skoda wprowadza dwa nowe i warte uwagi pakiety dla modelu Fabia

Skoda wprowadza dwa nowe i warte uwagi pakiety dla modelu Fabia

FABIA_MC_03

Podaj dalej

Skoda Fabia rozpoczęła rok modelowy 2020 z dwoma nowymi pakietami wyposażenia. Pakiet Black charakteryzuje się sportowymi akcentami, m.in.: czarną osłoną chłodnicy i obręczami ze stopów metali lekkich w tym samym kolorze. Z kolei nowy pakiet Comfort Plus łączy różne elementy wyposażenia.

Latem ubiegłego roku Skodę Fabię poddano kompleksowej modernizacji. Nową wersję modelu marki wyposażono m.in. w reflektory i światła tylne w technologii LED, najnowsze systemy bezpieczeństwa. Takie jak czujnik martwego pola Blind Spot Detect oraz Rear Traffic Alret, który podczas wyjazdu z miejsca parkingowego ostrzega o samochodach i obiektach przemieszczających się z tyłu. Wraz z początkiem roku modelowego 2020, Skoda oferuje dodatkowo dwa nowe pakiety wyposażenia dla serii popularnego modelu.

Design w pakiecie Black

Opcjonalny pakiet Black wzbogaca design modelu o sportowe akcenty takie jak: czarna atrapa chłodnicy zaczerpnięta z usportowionej wersji Fabii Monte Carlo, czarna obudowa bocznych lusterek oraz czarne 16-calowe obręcze VIGO ze stopów metali lekkich. Pakiet Black dopełniają tylne światła w technologii LED.

Nowy pakiet Comfort Plus dla wersji Ambition

Jak zapewnia producent, dzięki nowemu pakietowi Comfort Plus, Skoda Fabia oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pakiet ten, dedykowany wersji Ambition, zawiera systemy Light Assist i Rain Assist oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu. Zimą i w chłodniejsze dni doskonale sprawdzą się podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy zapobiegające zamarzaniu płynu.

System Kessy z nowym czujnikiem ruchu

Opcjonalny bezkluczykowy system obsługi samochodu Kessy dla nowego modelu Fabia został wzbogacony o nowy czujnik ruchu umiejscowiony w kluczyku. Jeśli kluczyk samochodowy nie zmienia położenia przez okres dłuższy niż 15 minut, jego sygnał zostaje automatycznie wyłączony. Po ponownym poruszeniu sygnał radiowy powraca do sieci. Następnie wystarczy otworzyć samochód w standardowy sposób i uruchomić silnik za pośrednictwem przycisku Start. To dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem do auta, niewymagające korzystania z kluczyka.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News