Skoda Superb doczekała się liftingu

Skoda Superb doczekała się liftingu

12309754-skoda-superb-643-385

Podaj dalej

Skoda Superb nie zwojowała polskiego rynku tak samo, jak np. Passat, ale mimo wszystko cieszy się sporym powodzeniem. W końcu jest to przestronne i komfortowe auto w rozsądnych pieniądzach. Premiera wersji po liftingu będzie miała miejsce jeszcze w tym tygodniu.

Skoda zaprezentowała pierwszy szkic odświeżonego modelu. I niestety od razu widać, że zmiany będą raczej kosmetyczne. Liczyliśmy na jakąś nową wersję reflektorów, a okazało się, że nie zmienią się one wcale. W dodatku tak samo wygląda sprawa ze światłami do jazdy dziennej.

Na próżno też szukać nowej osłony chłodnicy. Jeśli uległa ona modyfikacjom to w minimalnym stopniu. Zmienił się natomiast dół zderzaka. Widać, że odświeżona Skoda Superb będzie miał światła przeciwmgłowe wykonane w technologii LED. Trzeba przyznać, że wyglądają one naprawdę dobrze.

Prototyp Subaru Impreza STi 22B na sprzedaż! Podobno są tylko 3

Skoda zdradziła również, że z tylnej klapie zniknie dobrze nam znane logo marki. Zastąpi go napis z nazwą producenta. Jest to rozwiązanie, które zastosowano już w modelu Scala.

Nowy, a właściwie odświeżony Superb zadebiutuje już w najbliższy piątek. Premiera będzie miała miejsce przy okazji rozpoczynających się hokejowych mistrzostw świata, których Skoda jest sponsorem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News