Skoda pokazała wnętrze modelu Kodiaq RS

Skoda pokazała wnętrze modelu Kodiaq RS

Skoda pokazała wnętrze modelu Kodiaq RS

Podaj dalej

Wnętrze debiutującej na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu Skody Kodiaq RS wygląda bardzo ciekawie. Widać, że samochód ma sportowe aspiracje.

Już na pierwszy rzut oka we wnętrzu samochodu swoim sportowym charakterem wyróżniają się fotele ze zintegrowanymi zagłówkami. Czerwone detale widoczne m.in. w nowym emblemacie RS wyraźnie kontrastują z perforowaną Alcantarą, nadając wnętrzu agresywnego stylu. Przykuwające uwagę czerwone przeszycia znaleźć można m.in. na centralnym podłokietniku, ale i na podłokietnikach w drzwiach.

Sportowy design detali

Wymagający kierowcy docenią wielofunkcyjną kierownicę, która została utrzymana w sportowym duchu, podkreślonym przez znajdujący się na niej emblemat RS. Pozostałe elementy takie jak elegancka tablica rozdzielcza, czarna podsufitka czy nakładki na pedały wykonane ze stali nierdzewnej dopełniają dynamiczny wygląd Skody Kodiaq RS.

Pierwszy SUV marki w gamie modeli RS to samochód, który pod maską może pochwalić się silnikiem o mocy 176 kW (240 KM). Auto mimo sportowego charakteru jednocześnie jest bardzo przestronne. Będzie ono dostępne w wersji pięcio lub siedmioosobowej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News