Skoda Octavia IV - produkcja najnowszej generacji ruszy jeszcze w tym roku?

Skoda Octavia IV - produkcja najnowszej generacji ruszy jeszcze w tym roku?

Skoda Octavia IV – produkcja najnowszej generacji ruszy jeszcze w tym roku?

Podaj dalej

Póki co, to informacje nieoficjalne, ale wiele wskazuje na to, że jeden z najbardziej popularnych modeli sprzedawanych w Polsce, doczeka się nowej generacji. Jeszcze przed końcem 2019 roku.

Jak donosi renomowany Auto Express, czeska marka zamierza zaprezentować czwartą generacją modelu Octavia jeszcze tej jesieni. Światowa premiera miałaby odbyć się podczas wrześniowych targów samochodowych IAA we Frankfurcie nad Menem.

Zaraz po tej imprezie Skoda Octavia IV miałaby trafić do produkcji na masową skalę, co daje polskim klientom nadzieję, że jeszcze przed końcem bieżącego roku, popularny nad Wisłą kompakt, pojawi się w regularnej sprzedaży.

Obecnie czeski producent nie ujawnia oficjalnych zdjęć jak ostatecznie będzie wyglądać nowa Octavia, natomiast w sieci pojawiły się pierwsze komputerowe wizualizacje, które przybliżają sylwetkę tego modelu w nowych szatach.

Jeśli potwierdzą się doniesienia z Wysp, to nowa Skoda Octavia czwartej generacji będzie do zobaczenia już od 12 września 2019 roku na IAA Frankfurt Motor Show.

Skoda Octavia nowej generacji w końcowej fazie testów – premiera w tym roku?

screen: Auto Express

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News