Znana celebrytka jest załamana wysokimi cenami paliw. Nie stać ją już na jazdę samochodem!

Wysokie ceny paliwa smucą wielu Polaków. Nie ma co się dziwić, przecież ceny ponad 6 złotych za benzynę i diesel to jakiś rozbój w biały dzień. Do grona osób, których niepokoją kolejne podwyżki cen dołączyła Maja Hyży, która w ostatnim czasie kupiła sobie nowy samochód. Sęk w tym, że teraz nie za bardzo ma pieniądze, by go tankować!

dystrybutor paliwa
Podaj dalej

Znana celebrytka załamana wysokimi cenami paliw. No cóż, my też jesteśmy załamani, ale żyć jakoś trzeba!

zamieszki kradzieże paliwo paliwa benzyna diesel
fot. pixabay

Hyży w rozmowie z serwisem pomponik.pl wyjawiła jednoznacznie, że jest załamana podwyżką cen paliwa. Teraz, gdy przychodzi jej zatankować swój samochód, żal jej sięgać po portfel i płacić tak duże pieniądze za jazdę samochodem. – Chyba muszę przerzucić się na komunikację. Mówię serio. Nie wyobrażam sobie, żeby benzyna kosztowała siedem złotych. Nie wiem, czy do tego dojdzie, ale to byłoby coś strasznego – mówi Maja.

Celebrytka szuka oszczędności gdzie się da. Ale dziwić może jedna rzecz – jak to jest, że ma pieniądze na zakup nowego samochodu, a żal jej go tankować? Coś nam się tutaj nie zgadza, ale cóż – każdy sobie radzi jak może, nie będziemy się z tym spierali. Ale z jednym Maja ma na pewno rację – tak dłużej sytuacja z paliwem wyglądać nie może.

Ceny benzyny, diesla i LPG na przyszły tydzień niestety nie napawają nas optymizmem

paliwo-ceny-benzyna-lpg-diesel

Przypomnijmy, że na łamach naszego serwisu informowaliśmy już was o cenach benzyny, diesla i LPG na przyszły tydzień. Jeśli chodzi o benzynę 95-okatnową, ceny mają oscylować w granicach od 5,98 do 6,14 zł. Zatem można stwierdzić, że na przestrzeni tygodnia pułap podniósł się o 4 grosze. W przypadku 98-oktanowej benzyny ma to być zakres od 6,25 do 6,39 zł. W przypadku diesla zakłada się ceny od 5,99 do 6,17 zł. Dolna granica pozostaje więc taka sama, ale górna jest wyższa o 5 groszy względem poprzedniego tygodnia. W przypadku LPG powinniśmy tankować za 3,15 – 3,23 zł za litr. Tutaj również dolna granica pozostała taka sama, górna podniosła się o 2 grosze.

 

Przeczytaj również