Znamy datę, kiedy naklejki rejestracyjne odejdą do lamusa. Wtedy będziesz mógł ją odkleić! [DATA]

Znamy datę, kiedy naklejki rejestracyjne odejdą do lamusa. Wtedy będziesz mógł ją odkleić! [DATA]

naklejka_rej

Podaj dalej

Naklejki rejestracyjne to temat, który raz za razem jest poruszany w środowisku kierowców samochodów. Niektórym z nas one przeszkadzają, inni z kolei uważają, że są one totalnie niepotrzebne. Jedni i drudzy mają trochę racji, jednak faktem jest, że póki co jest to obowiązkowy element każdego samochodu. Wkrótce jednak ma się to zmienić. Kiedy dokładnie i jakie zmiany w tym aspekcie zostaną wprowadzone?

Naklejki rejestracyjne odejdą do lamusa. No nareszcie – tak na pewno pomyślało wielu kierowców

przednia szyba naklejka diesel

Od dłuższego czasu kierowcy dostają informacje o kolejnych zmianach, jakie są wprowadzane dla ich wygody. Najpierw wprowadzono przepis o braku konieczności wożenia ze sobą dokumentu rejestracyjnego, a później prawa jazdy w portfelu. Później nadszedł czas na możliwość zostawiania tablicy rejestracyjnej po zakupie auta używanego. Teraz z kolei zmiany dotkną naklejek rejestracyjnej. Do 4 września kierowcy muszą poczekać na wykasowanie z wydziałów komunikacji karty pojazdu i naklejki.

Jak widać zatem już jesienią przyszłego roku doczekacie się długo oczekiwanej zmiany w przepisach. Jesteście zadowoleni? Jeśli tak, to warto też może zastanowić się, w jaki sposób najlepiej odkleić taką naklejkę z szyby swojego samochodu. Można to zrobić w łatwy sposób – wystarczy tylko podgrzać miejsce na szybie, w której znajduje się naklejka. Później delikatnie trzeba ją podważyć i gotowe! Brzmi to prosto jak budowa cepa, ale sami zobaczycie, że jeśli tylko będziecie odpowiednio uważni, to naprawdę ten proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Co sądzicie o naklejkach rejestracyjnych? Ciekawi nas wasza opinia w tym temacie

diesel naklejka na szybie

A wy co sądzicie w temacie naklejek rejestracyjnych? Uważacie, że są one niezbędne czy też jesteście zdania, że dobrze, iż w przyszłym roku będziecie mogli się ich pozbyć? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym sądzicie w komentarzach

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News