Wjechali autem pod pociąg. To nie mogło się inaczej skończyć - zginęło dwoje dorosłych, małe dziecko jest poważnie ranne

Wjechali autem pod pociąg. To nie mogło się inaczej skończyć - zginęło dwoje dorosłych, małe dziecko jest poważnie ranne

policja kontrola mandat

Podaj dalej

Do tragicznego wypadku doszło w Wielką Sobotę w miejscowości Jadachy znajdującej się w województwie podkarpackim. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem, a z powodu wypadku zginęło dwoje dorosłych. Roczne dziecko zostało z kolei poważnie ranne i przebywa aktualnie w szpitalu.

Wjechali autem osobowym pod pociąg. Dwoje dorosłych zmarło na miejscu, osierocone dziecko trafiło do szpitala

policja mandat kontrola
fot. freepik

Wypadek miał miejsce w Wielką Sobotę około godziny 17:00 na przejeździe kolejowym w Jadachach. Samochód osobowy, którym jechało dwoje dorosłych ludzi oraz roczne dziecko zderzył się z przejeżdżającym pociągiem. Dorośli zginęli na miejscu zdarzenia. Na miejsce wypadku od razu przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który starał się ratować życie dorosłym. Ta sztuka niestety się nie udała, mimo próby reanimacji, która okazała się nieskuteczna.

Dziecko z poważnymi obrażeniami zostało zabrane z miejsca wypadku do pobliskiego szpitala. Aktualnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ruch pociągów w okolicach Jadachów został wstrzymany, a na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Aktualnie trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku.

– Kierowca osobowego audi z nieustalonych przyczyn najechał na niestrzeżonym przejeździe kolejowym najechał pojazdem na szynobus relacji Rzeszów – Stalowa Wola – poinformowała podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, cytowana przez serwis tyna.info.pl.

To już nie pierwszy taki przypadek w województwie podkarpackim. To jakaś prawdziwa plaga…

Przypomnijmy, że jest to już kolejny tego typu wypadek w tamtejszym regionie podkarpackim. W ubiegłym tygodniu na jednym z tarnobrzeskich osiedli również doszło do zderzenia pociągu z samochodem. Wówczas samochód dachował w pobliskim rowie, a w wyniku zdarzenia dwóch mężczyzn zostało rannych.

źródło: tyna.info.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News