To już przesądzone - 4000 złotych extra dla Polaków, którzy spełnią ten jeden warunek. Przelewy są już wysyłane

To już przesądzone - 4000 złotych extra dla Polaków, którzy spełnią ten jeden warunek. Przelewy są już wysyłane

dodatek świadczenie pieniądze 500 plus program wzrost podwyżka

Podaj dalej

Inflacja od dłuższego czasu ma duży wpływ na nasze życie i nie ma co się temu dziwić – ceny cały czas rosną, a nasze wypłaty stoją w miejscu. Rząd jednak stara się nam to jakoś wynagrodzić, wprowadzając różne dodatki i świadczenia. Na mocy jednego z nich nasze portfele mogą zostać zasilone kwotą 4000 złotych. Wystarczy spełnić jeden warunek i odpowiednio się tym tematem zainteresować. O co dokładnie chodzi? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

To już przesądzone. Polacy dostaną dodatek 4000 złotych. Przelewy już wpływają na konta

pieniądze dodatek rodzice dziecko
fot. freepik.com – hbmedia

Już wkrótce na konta wielu obywateli naszego kraju wpłyną dodatkowe pieniądze. Chodzi o rekompensatę z powodu inflacji i rosnących cen, które cały czas nas atakują. Polacy otrzymają ponad 4000 zł. Mowa tutaj o dodatku osłonowym, który ma zniwelować rosnące ceny energii i gazu. Z dodatku mogą skorzystać osoby, których dochód netto nie przekracza 2100 zł w gospodarstwie jednoosobowym lub 1500 zł w gospodarstwie wieloosoboowym.

Z dodatku przede wszystkim będą mogli skorzystać Polacy, którzy na co dzień zamieszkują Wielką Brytanię. Świadczenie wyniesie 1350 funtów, a Polacy dostaną dodatek od drożyzny wynoszący 900 funtów. Dodatek ma być wypłacany łącznie w trzech ratach. Pierwsze środki znajdą się na kontach na wiosnę bieżącego roku. Kolejne dodatki mają zostać wypłacone zarówno w listopadzie, jak i na wiosnę roku 2024.

Inflacja nie oszczędza Polaków. Dodatkowe pieniądze każdemu się przydadzą

rodzina 500 plus dodatek świadczenie pieniądze rząd wybory
fot. freepik.com – roman-

Jednorazowo otrzymacie zatem 300 funtów wsparcia, które ma wam pomóc w trudnych czasach i rosnących cenach produktów. Wydaje się, że jest to miły gest i z pewnością pomoże on rodakom, którzy aktualnie przebywają za granicami naszego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra. A wy, co o tym sądzicie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News