To już jest chyba jakiś rekord! Jechał ponad 400 km/h na autostradzie! Czegoś takiego nie było... [WIDEO]

To już jest chyba jakiś rekord! Jechał ponad 400 km/h na autostradzie! Czegoś takiego nie było... [WIDEO]

autostrada system poboru opłat

Podaj dalej

Czegoś takiego jeszcze chyba nie było! W ostatnim czasie właściciel modelu Bugatti Chiron – Radim Passer postanowił przetestować maksymalną prędkość swojego pojazdu. Wybrał sobie do tego ciekawe miejsce, a mianowicie autostradę niemiecką A24 w okolicach Wittenburga. Passer potrafił tam się rozpędzić aż do 414 km/h! Niesamowity wynik, trzeba to otwarcie przyznać.

Niemiec rozpędził swoje Bugatti Chiron na autostradzie do 414 km/h! To prawdziwy rekord i istne szaleństwo!

Bugatti Chiron Super Sport - wnętrze

Wyżej wspomniany model Bugatti Chiron może pochwalić się zbiornikiem paliwa o pojemności aż 100 litrów! To wszystko umożliwia jazdę z prędkością maksymalną niemal przez piętnaście minut. Jednak jeśli nasz samochód ma W16 o mocy 1500 KM, to o czym w tym momencie w ogóle dyskutujemy. Trzeba przyznać, że robi to ogromne wrażenie i nie może być inaczej.

Radim Passer w ostatnim czasie wyjechał swoim samochodem na niemiecką autostradę. Tam postanowił nie oszczędzać swojego samochodu i był w stanie rozpędzić swoje Bugatti do prędkości 414 km/h! Trzeba przyznać, że ten wynik musi zrobić wrażenie praktycznie na każdym fanie motoryzacji, bo nie często słyszymy jednak o tego typu wyczynach na drogach.

Musicie po prostu zobaczyć to sami. Tutaj nawet nie ma sensu tego za bardzo opisywać [WIDEO]

 

Nie będziemy już wam więcej tego opisywali, bo to po prostu musicie wszystko zobaczyć na własne oczy. Całe nagranie zostało zarejestrowane o poranku, gdy na drodze nie było zbyt wielu innych samochodów. Aby osiągnąć wyżej wspomnianą prędkość Bugatti potrzebowało prostego odcinka drogi o długości około 10 kilometrów! To prawdziwy rekord i prawdziwa gratka dla fanów

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News