TIR zmiażdżył osobówkę w województwie śląskim. Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie

TIR zmiażdżył osobówkę w województwie śląskim. Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie

Policja wlepi wyższe mandaty

Podaj dalej

Do fatalnego wypadku doszło w województwie śląskim. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z ciężarówką. Na wskutek wypadku zmarła kierująca osobówką kobieta. Policja aktualnie zajmuje się wyjaśnianiem szczegółów dotyczących tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas przez co wjechał czołowo na ciężarówkę. Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie w tej sytuacji

policja mandat kierowca

Wypadek miał miejsce w piątek 29 października w Pyskowicach na ulicy Poznańskiej. W okolicach godziny 12 funkcjonariusze dostali informacje o zderzeniu się dwóch pojazdów. Oczywiście, po otrzymaniu takiego zgłoszenia wszystkie służby bardzo szybko przyjechały we wskazane miejsce. Na miejscu oprócz policji interweniowało także pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz śmigłowiec LPR.

Z ustaleń policji z Pyskowic wynika, że Toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu z jak dotąd niewyjaśnionych przyczyn, przez co zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym. 32-latka doznała bardzo ciężkich obrażeń w wyniku wypadku i mimo walki medyków o jej życie, zginęła na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracują teraz odpowiednie służby. Póki co chcą wyjaśnić przyczyny zdarzenia, które było dramatyczne w skutkach

Policyjny spot

Aktualnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci, prokurator, a także biegły z zakresu ruchu drogowego oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje w tej sprawie, niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News