Ten idiota prawie zabił policjanta! Teraz się przyznał i poniesie konsekwencje

Ten idiota prawie zabił policjanta! Teraz się przyznał i poniesie konsekwencje

Podaj dalej

Policja przez kilka ostatnich dni usilnie szukała motocyklisty, który 1 stycznia potrącił policjanta, chcącego  zatrzymać go do kontroli. Wiemy już dokładnie, kim okazał się ten pirat drogowy.

motocyklista skrzyzowanie wypadek

1 stycznia w Tarnowie Opolskim podczas rutynowej kontroli trzeźwości kierowców jeden z funkcjonariuszy chciał zatrzymać motocyklistę, jednak ten nie zamierzał się zatrzymać. Mężczyzna od razu przyśpieszył i podczas ucieczki potrącił policjanta. Za kierującym jednośladem od razu wysłano radiowozy, jednak motocykliście udało się uciec. Funkcjonariusz ostatecznie nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

Zachciało mu się piractwa, teraz stanie przed sądem

Policja przez ostatnie dni próbowała ustalić tożsamość motocyklisty, który niespodziewanie wczoraj sam zgłosił się na komisariat w Opolu. Okazało się, że piratem drogowym był 16-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego, który przyznał się do potrącenia policjanta i nie zatrzymania się do kontroli drogowej.

16-latek po wyjaśnieniach opuścił komisariat i o jego dalszych losach zadecyduje sąd rodzinny, w którym postawiono mu zarzut czynnej napaści na policjanta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News