Tego jeszcze nie było! Policjant zdemolował Mercedesa swojego szefa! Co za wandalizm [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Policjant zdemolował Mercedesa swojego szefa! Co za wandalizm [WIDEO]

pssyyy

Podaj dalej

Tego jeszcze nie było. Policja jest często obiektem kpin ze strony internautów, ale teraz chyba nawet największe „śmieszki” będą zszokowane tym, o czym was poinformujemy. W Grecji jeden z policjantów postanowił w dosyć niecodzienny sposób zademonstrować swoją złość na szefa tamtejszego komisariatu policji. Wsiadł w swoją furgonetkę i wjechał w samochód szefa. Wszystko dlatego, że uprzednio został zdenerwowany przez szefa jedną z podjętych przez niego decyzji. Cóż za desperacja… Musicie to zobaczyć, wszystko zostało uwiecznione na wideo.

Policjant zdemolował Mercedesa swojego szefa! Musicie to zobaczyć [WIDEO]

Do całego zdarzenia doszło w Grecji na wyspie Rodos. Całość zdarzenia została uwieczniona na portalu YouTube. Na wideo idealnie widzimy jak Mitsubishi L2000 wbija się bezpardonowo w Mercedesa SL, który był zaparkowany tuż pod komisariatem policji. Trzeba przyznać, że ten funkcjonariusz miał jaja – nie dość, że wjechał w swojego szefa, to na dodatek tuż pod komisariatem. Choć w sumie może to nie jaja, a zwykła, ludzka głupota? Decyzję pozostawiamy wam samym.

Policjant oprócz tego, że wjechał w samochód swojego przełożonego, to na dodatek po wszystkim wysiadł z pojazdu i trzymając w ręku duży młot zaczął uderzać bezpardonowo w karoserię pojazdu. Uszkodzenia samochodu szefa były bardzo duże i z pewnością jego mechanik będzie miał teraz co robić. Po całej sytuacji funkcjonariusz postanowił wejść na komisariat, wyłamać drzwi do biura szefa i zacząć mu grozić przy totalnie skonsternowanych innych policjantach. Niesamowita akcja, czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

Chciał go skierować na badania psychologiczne, no to się zemścił. On chyba faktycznie ma coś nie tak z głową…

Ostatecznie skończyło się na tym, że policjant rzecz jasna został obezwładniony przez kolegów oraz usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i napaści na funkcjonariusza. Wydaje się zatem, że poza zaspokojonym ego z całej sytuacji było więcej szkody niż pożytku. A dlaczego w ogóle do tego doszło? Z tego co czytamy w zagranicznych mediach policjant był bardzo zdenerwowany tym, że szef wysłał go na badania psychologiczne. Po tym co zobaczyliśmy jednak na wideo, wydaje się, że szef idealnie się poznał na swoim pracowniku. Takich psycholi trzeba leczyć w specjalnych zakładach…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News