Te dwie darmowe aplikacje dla kierowców robią prawdziwą furorę! Musisz je jak najszybciej pobrać!

Te dwie darmowe aplikacje dla kierowców robią prawdziwą furorę! Musisz je jak najszybciej pobrać!

Od 1 grudnia geofencing w autopay

Podaj dalej

Aplikacje samochodowe dla kierowców często są po prostu nieocenione podczas codziennej jazdy. Dlatego też warto wiedzieć o tym co dzieje się na rynku i jakie aplikacje koniecznie warto posiadać w swoich smartfonach. Nie za wszystkie aplikacje trzeba oczywiście płacić, co już teraz chcemy wam dać do zrozumienia – czasami wystarczy tylko ją pobrać i można korzystać z wielu udogodnień całkowicie za darmo. O jakich aplikacjach mowa? Tego dowiecie się standardowo z naszego tekstu, który powinien niektórym kierowcom otworzyć oczy w pewnych tematach. Zaczynamy!

Te aplikacje dla kierowców to absolutny majstersztyk! Musisz po prostu je mieć, a są całkowicie darmowe!

Diesel i benzyna taniej z aplikacją

Oczywiście w naszym zestawieniu nie będziemy tutaj pisali o oczywistych aplikacjach, które są używane praktycznie przez wszystkich kierowców. Mowa tutaj chociażby o Google Maps – tego typu apkę ma każdy z was i nie ma sensu pisać o jej pozytywach. Podobnie sytuacja ma się z Yanosikiem, którego kiedyś już wam polecaliśmy i który naprawdę bywa przydatny, jeśli chodzi o informacje o kontrolach drogowych ze strony funkcjonariuszy policji na trasach. Przejdźmy jednak do innych aplikacji, które też są dosyć popularne, ale jednak nie u wszystkich kierowców, a warto je mieć na swoim telefonie.

Pierwszą aplikacją, którą szczególnie wam polecamy jest oczywiście Autopay. To świetna aplikacja zwłaszcza dla osób, które nie ufają do końca aplikacji e-TOLL. Autopay świetnie obsługuje płatności zarówno na odcinku autostrady A2 Konin – Łódź, jak i na A4 Wrocław-Gliwice. Mimo tego system przydaje się też na innych autostradach, posiadając tę aplikację, bez problemu będziecie mogli też zapłacić zdalnie za przejazdy na autostradach A1 i A4. Ponadto autopay sprawdza się również na niektórych parkingach i na myjni samochodowej. Definitywnie to aplikacja, którą trzeba po prostu mieć na swoim smartfonie – wystarczy tylko podpiąć kartę, a system sam będzie pobierał pieniądze za wasze przejazdy.

Możesz na bieżąco sprawdzać koszt eksploatacji swojego samochodu. Jeszcze nigdy nie było to tak łatwe!

kierowca-aplikacja-problem

Kolejną aplikacją, którą warto też mieć na swoim smartfonie jest rejestrator jazdy AutoGuard Black Box. Za sprawą tej aplikacji można bez problemu zapisać wraz z obrazem wiele danych z naszej jazdy – takie jak chociażby dane GPS, pobliskie adresy czy prędkość. Program w niektórych sytuacjach sam z siebie robi także automatyczne zdjęcia, gdy uzna, że dana sytuacja może być kluczowa. Świetnym pomysłem jest także pobranie aplikacji Fuelio – jest w stanie policzyć ona za nas, ile kosztuje eksploatacja naszego samochodu na podstawie danych dotyczących naszego tankowania, pokonanych przez nas kilometrów czy pieniędzy, jakie płacimy u mechanika

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News