Samochody osobowe i motocykle nie będą musiały mieć tablic rejestracyjnych?! Innowacyjny pomysł

Samochody osobowe i motocykle nie będą musiały mieć tablic rejestracyjnych?! Innowacyjny pomysł

Tablice rejestracja samochodu

Podaj dalej

W ostatnim czasie mocno dyskutowany jest temat wprowadzenia tablic rejestracyjnych dla użytkowników rowerów. Póki co jednak nic nie wskazuje na to, aby taki przepis został wprowadzony. Dlatego też powstała petycja, która wnioskuje o brak konieczności posiadania tablic rejestracyjnych dla samochodów osobowych i motocykli. Co to w ogóle za pomysł?

Tablice rejestracyjne nie będą obowiązkowe dla osobówek i motocykli?!

tablica rejestracyjna

Ministerstwo Infrastruktury twardo stoi przy swoim – ich zdaniem nie ma potrzeby rejestrowania rowerów, gdyż nie będzie miało to odzwierciedlenia w poprawie bezpieczeństwa na drodze. Powstała zatem petycja, która nieco nawiązuje do ostatniej decyzji Ministerstwa. Kierowcy są zdania, że skoro tablice rejestracyjne nie mają wpływu na bezpieczeństwo, to po co posiadacze osobówek i motocykli mają je mieć?

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=331710651758583&id=102836417979342

 

Petycja została opublikowana za pośrednictwem fanpage LDZ Zmotoryzowani Łodzianie. Co o tym sądzicie? Uważacie, że w ogóle ta petycja ma szansę przebicia? Czy jest to po prostu zwykły, głupi przejaw buntu wobec działań ze strony Ministerstwa? Dajcie znać w komentarzach! Ciekawi nas wasza opinia…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News