Samochód z LPG wystrzelił w powietrze na autostradzie. Masz auto na gaz? Lepiej uważaj! [WIDEO]

Samochód z LPG wystrzelił w powietrze na autostradzie. Masz auto na gaz? Lepiej uważaj! [WIDEO]

!!!!wybuch2

Podaj dalej

Sporo pecha miał kierowca z Rosji, którego samochód z zamontowaną instalacją LPG na jednej z rosyjskich autostrad wystrzelił w powietrze. Na szczęście w wyniku wypadku nikomu na drodze się nic nie stało. Musicie zobaczyć to wideo, ponieważ ta sytuacja naprawdę jest niecodzienna i to prawdziwy cud, że nikt w tym tak naprawdę nie ucierpiał podczas tego zdarzenia. Poniżej prezentujemy wam zdjęcia oraz wideo z tej sytuacji

Samochód z LPG wystrzelił w powietrze na autostradzie. Masz samochód na gaz? Pamiętaj o regularnym przeglądzie!

Powodem wybuchu była rozszczelniona instalacja LPG w samochodzie. Z samochodu jednak od razu po wybuchu bez problemu wysiadły dwie osoby, którym nic się nie stało. Jeśli są wśród nas osoby, które zastanawiają się nad założeniem instalacji LPG, to ten film jest zdecydowanie dla was. Pamiętajcie, aby przy jej montażu nie oszczędzać i wszystko dopiąć na ostatni guzik. W przeciwnym razie grożą wam takie konsekwencje, jak to powyższe.

Samochód jechał sobie spokojnie autostradą i początkowo nic nie wskazywało na to, że może stać się coś niespodziewanego. Rzeczywistość była jednak inna. Nagle zaczęły się problemy z instalacją LPG, które summa summarum doprowadziły do wybuchu na bardzo ruchliwej drodze. No powiem wam, że jakbym ja był w samochodzie znajdującym się na tej drodze, to byłbym w ciężkim szoku. To naprawdę cud, że nic nikomu się w tej sytuacji nie stało. Wybuch jest naprawdę przerażający – ostrzegamy przed włączeniem filmików – jeśli macie słabe nerwy, to nawet go nie włączajcie. W przeciwnym razie możecie mieć problemy z zaśnięciem… Nie żartujemy, pełna powaga!

Samochód z LPG to nie tylko oszczędność – to także konieczność codziennej pielęgnacji i regularnych badań [WIDEO]

Cała sytuacja została nagrana przez jednego z kierowców, który jechał tuż za wspominanym przeze mnie pojazdem. Na nagraniu wszystko widać czarno na białym. I teraz pytanie do was – co wy o tym sądzicie? Co waszym zdaniem było przyczyną tego wybuchu i jak zaapatrujecie się na to, że mimo takiego wybuchu, nic nikomu się nie stało? Jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii – dajcie koniecznie nam znać w komentarzach jak wy widzicie tę sytuację. Czekamy na wasze zdanie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News