Rząd zaczął wypłacać pieniądze dla kierowców! Zobacz, czy jesteś na liście i co musisz zrobić, by je dostać

Rząd zaczął wypłacać pieniądze dla kierowców! Zobacz, czy jesteś na liście i co musisz zrobić, by je dostać

Podaj dalej

Rząd zaczął wypłacać rekompensaty dla kierowców. Znamy już wysokość świadczeń, jakie zostaną wypłacone w drugim kwartale 2021 roku. Zobacz, czy jesteś na liście i co trzeba było zrobić, by otrzymać pieniądze!

Rząd wreszcie oddaje pieniądze

pieniadze rzad podatek

Rząd w latach 80 w systemie przedpłatowym oferował kierowcom Fiata 126p i Fiata 125p. Niestety, nie wszyscy, którzy zapłacili otrzymali te samochody. Rząd obiecał, że zwróci pieniądze poszkodowanym obywatelom.

Za niezrealizowany zakup państwo odda wam nawet 20 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że system przedpłat na samochody z FSO wprowadził w latach 80 ówczesny rząd premiera Wojciecha Jaruzelskiego. Kierowcy wpłacali wówczas część pieniędzy za samochód i musieli oczekiwać na otrzymanie samochodu. Niektórzy do dzisiaj go nie otrzymali i nawet zapomnieli o wpłaconej przedpłacie.

Na jaką kwotę możecie liczyć?

Osoby, które zdecydowały się na zakup samochodu mogą liczyć na rekompensatę. Rząd podał już stawki, jakie będą obowiązywały w drugim kwartale 2021 roku. W przypadku Fiata 126p otrzymacie 13 852 zł, natomiast w przypadku FSO 1500, 19 629 zł. Całkiem nieźle, prawda?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News