Rosjanie nie mieli paliwa i poprosili o pomoc Ukraińców! Odpowiedź mogła być tylko jedna

Rosjanie nie mieli paliwa i poprosili o pomoc Ukraińców! Odpowiedź mogła być tylko jedna

putin wojna wojsko ukraina rosja ropa naftowa gaz paliwo ceny cena

Podaj dalej

Wojna na Ukrainie cały czas trwa, a my codziennie otrzymujemy nowe informacje na temat tego konfliktu. W ostatnich dniach wojsko rosyjskie zmaga się z coraz większymi problemami, jeśli chodzi o zapotrzebowanie armii. Mowa tutaj chociażby o brakującym paliwie. Rosyjscy żołnierze na jednym z nagrań prosili o paliwo ukraińskich policjantów! Trzeba przyznać, że mieli spory tupet!

Rosyjscy żołnierze nie mieli paliwa i postanowili poprosić o pomoc ukraińską policję! Czegoś takiego jeszcze nie grali!

Rosja problemy z paliwem ma od piątku, kiedy to w internecie po raz pierwszy mogliśmy znaleźć tego typu informacje. Z wieści przedstawionych przez Wojska Lądowe Sił Zbrojnych Ukrainy wynika, że Rosjanie wielokrotnie musieli pozostawiać unieruchomione pojazdy i poszukiwać zapasów paliwa po okolicznych domach. Czasami wojska rosyjskie próbowały kupować paliwo u ukraińskich cywilów. Na ich nieszczęście, większość tych prób okazała się być nieskuteczna.

Dwóch rosyjskich żołnierzy wykazało się nielada kretynizmem, udając się po paliwo na ukraiński komisariat. Mundurowi, gdy ich zobaczyli byli w szoku, no i w sumie trudno im się dziwić. Kilka chwil później mężczyźni zostali skuci w kajdanki i teraz są przetrzymywani przez tamtejszych policjantów. Naiwność tych mężczyzn wydaje się być jednak wręcz absurdalna, ale cóż, takie mamy realia.

Rosjanie porzucają czołgi na Ukrainie z powodu braku paliwa. I bardzo dobrze!

Na terenie Ukrainy nie brakuje wielu porzuconych czołgów, które są zostawiane na terenie tamtejszego kraju z powodu braku paliwa. Sytuacja momentami wydaje się być wręcz zabawna, bo postępowanie ze strony Rosjan jest niczym innym jak po prostu pośmiewiskiem. Miejmy nadzieję, że Ukraina w dalszym ciągu będzie tak dzielnie sobie radzić z atakami Rosjan jak do tej pory, a cała wojna niedługo się zakończy…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News