Roksana Węgiel uczestniczyła w groźnym wypadku samolotu! Co dalej z życiem gwiazdy?!

Roksana Węgiel uczestniczyła w groźnym wypadku samolotu! Co dalej z życiem gwiazdy?!

roksanawegiel

Podaj dalej

Roksana Węgiel znajdowała się w niedzielę wieczorem na pokładzie samolotu, który uległ wypadkowi. Cała sytuacja miała miejsce na warszawskim Okęciu. Po wszystkim doszło do ewakuacji wszystkich pasażerów samolotu. Oprócz Węgiel, na pokładzie samolotu były także inne gwiazdy, takie jak przedstawiciele zespołów Golec Uorkiestra, TRE Voci czy Janek Młynarski.

Roksana Węgiel była w samolocie, który miał wypadek! Co ze zdrowiem gwiazdy?!

Samolot miał polecieć na światowe targi EXPO 2020 do Dubaju. Gwiazdy miały tam promować polską kulturę. Niestety, nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. W skrzydło samolotu uderzył niespodziewanie pojazd do odladzania, przez co doszło do wypadku. Pasażerowie zostali ewakuowani z maszyny i spędzili noc z niedzieli na poniedziałek w pobliskim hotelu.

Wiadomo już, że nikomu finalnie nic się nie stało, jednak całe zdarzenie mogło być tragiczne w skutkach. Fani młodej piosenkarki bardzo martwili się o Roksanę Węgiel, gdy tylko dowiedzieli się o tym wypadku. Gwiazda uspokoiła jednak swoich fanów za pośrednictwem swojego konta na Instagramie i Facebooku.

Węgiel poinformowała o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy wszystko z nią jest w porządku?

„Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot, ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwile wylatujemy, także chill” – napisała Roksana Węgiel za pośrednictwem swoich social mediów. Przypomnijmy, że piosenkarka w ostatnim czasie byłą współprowadzącą programu „You Can Dane – Nowa generacja”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News