Gra FIFA 22 to obowiązkowy element wyposażenia każdego fana futbolu!

Nie ma chyba na świecie fana futbolu, który nie grałby nigdy w grę FIFA. Wydaje się zatem, że dla fana piłki nożnej, który lubi grać w gry na komputerze lub na konsoli, nie może być lepszego prezentu od zakupienia najnowszej gry FIFA 22! Jeśli myślisz o sprawieniu swojej drugiej połówce prezentu, nie mogłaś lepiej trafić. Uwaga! Pamiętaj jednak, że po zakupie tej gry, wiele może się zmienić w waszym związku! Ta gra potrafi wchłonąć gracza na długie godziny!

Gra FIFA 22 to obowiązkowy element wyposażenia każdego fana futbolu!
Podaj dalej

FIFA 22 to idealny prezent dla fana futbolu, który wolne chwile lubi spędzać przy konsoli

Najnowsza FIFA 22 wprowadziła wiele ulepszeń, które gracz będzie mógł odczuć praktycznie we wszystkich trybach gry. Wprowadzono większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy oraz nową fizykę piłki. Zmienia to całkowicie zachowanie piłki po każdym podaniu i strzale, co powoduje, że gra staje się trudniejsza do opanowania. Chyba lubicie wyzwania? Bo jeśli tak, to nie mogliście lepiej trafić!

Gra FIFA 22 wprowadziła także nowe, dynamiczne menu z bardziej intuicyjnym i schludniejszym interfejsem. Rozrywka dzięki temu staje się jeszcze bardziej komfortowa. A gwarantujemy wam – mimo że gramy w tę grę od dłuższego czasu, to najnowsza wersja gry sprawia, że na nowo czujemy podekscytowanie każdym kolejnym spotkaniem i każdą kolejną rywalizacją. W najnowszej Fifie dostępny jest także tryb Volta Football, w którym możecie mierzyć się z rywalami na ulicznych boiskach całego świata.

FIFA 22 to nie tylko świetny sposób na relaks, ale i na zmierzenie swoich sił z innymi graczami

Gra FIFA 22 to świetny prezent dla miłośników futbolu, którzy lubią w wolnej chwili zrelaksować się z padem w ręku przy konsoli lub komputerze. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na zakup odpowiedniego sprzętu dla swojego/swojej fana/fanki futbolu, to nie mogłeś lepiej trafić. Gra dostępna jest w sprzedaży oczywiście zarówno na PlayStation, Microsoft Xbox jak i na PC.

Przeczytaj również