Podpalono stację benzynową we Wrocławiu. Co on w ogóle sobie wyobrażał?

Podpalono stację benzynową we Wrocławiu. Co on w ogóle sobie wyobrażał?

diesel ceny paliw zielony ład

Podaj dalej

Bardzo nieodpowiedzialnie zachował się młody mężczyzna na stacji paliw we Wrocławiu. Zdecydował się on bowiem na totalnie bezmyślne podpalenie rozlanej z dystrybutora benzyny. Na szczęście na stacji były też osoby inteligentne. Jeden z kierowców w porę ugasił pożar za pomogą gaśnicy. W przeciwnym razie mogło dojść do ogromnej tragedii. Młodzian miał więcej szczęścia niż rozumu… Stacja benzynowa to absolutnie nie jest odpowiednie miejsce do robienia sobie żartów.

Podpalił benzynę, stacja benzynowa zaczęła się palić i od razu uciekł z miejsca zdarzenia. Cóż za bohater!

zamknięte stacja paliw diesel benzyna brexit transport
fot. pixabay

26-latek po tym jak podpalił benzynę postanowił odrzucić wąż, który natychmiast stanął w płomieniach ognia. Oczywiście mężczyzna zdecydował się na bohaterski czyn – momentalnie uciekł z miejsca zdarzenia. Ale w sumie czego można było spodziewać się po takim gówniarzu. Na szczęście w porę interweniował inny z klientów stacji, który był świadkiem tego pożaru. Od razu wziął gaśnicę, która stała koło dystrybutora i zagasił bohatersko pożar. Gdyby nie ten mężczyzna, to mogłoby to się wszystko skończyć naprawdę dramatycznie.

Na szczęście cała sprawa ma też drugi happy end. Mężczyzna, który zdecydował się na ten idiotyczny czyn został szybko złapany przez funkcjonariuszy policji. Decyzją sądu trafił teraz na trzy miesiące do aresztu, gdzie będzie miał czas na przemyślenie swojego zachowania. Teraz grozi mu kara nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności z powodu sprowadzenia niebezpieczeństwa powszechnego. Przynajmniej będzie miał odpowiednio dużo czasu na przemyślenie swojego idiotycznego zachowania. Choć znając podejście sądu do tego typu spraw, to i tak zakończy się na „zawiasach”.

Kara ośmiu lat więzienia będzie dla niego odpowiednia? Pewnie i tak skończy się na „zawiasach”…

diesel benzyna stacja paliw ceny

Uważacie, że kara ośmiu lat więzienia za takie przewinienie jest odpowiednia? Chętnie poznamy wasze zdanie na ten temat. Naszym zdaniem im bardziej surowa będzie kara, tym więcej ten 26-latek się nauczy. A oprócz tego pokaże to także innym, że nie warto robić sobie żartów na stacji benzynowych. A przynajmniej na pewno nie wtedy, kiedy głupie zachowanie może kosztować życie innego człowieka.

źródło: e-petrol.pl + Policja

Przeczytaj również