PILNE: Wielkie podwyżki cen na myjniach bezdotykowych! Za mycie auta zapłacicie teraz krocie!

PILNE: Wielkie podwyżki cen na myjniach bezdotykowych! Za mycie auta zapłacicie teraz krocie!

Myjnia bezdotykowa mandat

Podaj dalej

Myjnie bezdotykowe postanowiły podwyższyć stawki za mycie samochodów. Kierowcy bardzo często korzystają z usług tego typu myjni, stąd też warto was poinformować o nowych podwyżkach. Za złotówkę czas mycia waszego samochodu będzie o wiele krótszy, aniżeli jeszcze niedawno. Jakie zmiany czekają na was na myjniach bezdotykowych? Jakich stawek możecie tam się spodziewać? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w naszym artykule!

Wyższe ceny na myjniach bezdotykowych! Kierowcy muszą szykować się na większe wydatki!

myjnia samochodowa bezdotykowa

Za złotówkę jeszcze niedawno kierowcy mogli myć swój pojazd za 50 sekund. Teraz czas trwania mycia pojazdu za taką stawkę wynosi około 36 sekund. W niektórych myjniach czas mycia aut zmalał z kolei z 42 sekund do 32 sekund. Jak sami zatem widzicie, teraz trzeba będzie nieco więcej zainwestować, aby umyć samochód na myjniach bezdotykowych.

Ceny na myjniach bezdotykowych poszybowały do góry z powodu wzrostu cen gazu i prądu na terenie naszego kraju. Dlatego też wartość 1 złotego na stacjach benzynowych znacząco spadła. Właściciel myjni bezdotykowej Jacek Soboń z Piaseczna podkreśla, że wprowadzenie wyższych cen na myjniach bezdotykowych było koniecznie, w związku z trudną sytuacją w kraju, odnośnie cen prądu i gazu.

„Podniesienie kosztów mycia aut i tak nie pokrywa moich kosztów”

Myjnia bezdotykowa

– Otworzyłem myjnię 21 lipca. Za 1 złoty mieliśmy 42 sekundy. Od stycznia zmniejszyłem na 32 sekundy, ale to i tak nie pokryje kosztów, bo podniosłem o 20 procent, a koszty wzrosły o 50 procent. Więc trzeba by było jeszcze podnieść, ale nie wiem, czy klient to wytrzyma – tłumaczy Jacek Soboń z Piaseczna w rozmowie z serwisem TVN24.

źródło: TVN24

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News