PILNE! W Polsce są stacje benzynowe, gdzie zatankujesz benzynę, diesel i LPG o wiele taniej! Zobacz gdzie musisz się udać [LISTA]

PILNE! W Polsce są stacje benzynowe, gdzie zatankujesz benzynę, diesel i LPG o wiele taniej! Zobacz gdzie musisz się udać [LISTA]

paliwo diesel benzyna LPG

Podaj dalej

Ceny paliwa od dłuższego czasu przyprawiają kierowców o ból głowy. Co ciekawe, w Warszawie jest stacja benzynowa, gdzie każdy z was może zatankować swój samochód taniej. Mowa tutaj zarówno o benzynie, dieslu i LPG. Jakie ceny możecie tam spotkać i gdzie ta stacja dokładnie się zajmuje?

W Polsce jest stacja benzynowa, gdzie zatankujesz benzynę i diesel taniej. Gdzie musisz pojechać?

dystrybutor paliwa
adobeiStock

Ceny paliw na stacjach benzynowych jeśli chodzi o benzynę i diesla przekroczyły już kwotę 6 złotych za litr. Co ciekawe w centrum Warszawy jest stacja benzynowa, na której ceny paliwa są o wiele niższe. Według informacji przedstawionych przez Fakt stacja benzynowa należy do Centrum Obsługi Administracji Rządowej. Stacja znajduje się przy ulicy Powsińskiej, gdzie można tankować diesel i benzynę.

Cena za benzynę i diesel wynosi tam około 5,87 zł za litr, co jest ceną o 10 groszy niższą, niż na komercyjnych stacjach benzynowych w całej Polsce. Według informacji udzielonych przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej na wyżej wspomnianej stacji tankować swoje auta może każdy kierowca, nie tylko przedstawiciele rządu.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Sytuacja i tak w dalszym ciągu jest bardzo trudna dla kierowców

Kierowcy odkryli sposób na tanie paliwo
fot. blackday – stock.adobe.com

Jak sami zatem widzicie jest w Polsce stacja, gdzie można zatankować paliwo nieco taniej niż 6 złotych za litr. Przyznajcie jednak sami, że nie jest to wcale duże pocieszenie, jeśli spojrzymy na ceny paliwa bardziej globalnie. Te są bardzo wysokie i niestety, to, że jest w Warszawie jedna stacja z nieco niższymi cenami, wcale nas nie pociesza.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News