PILNE: W Google Maps można śledzić każdy ruch rosyjskiej armii na Ukrainie! Zobacz jak to zrobić!

PILNE: W Google Maps można śledzić każdy ruch rosyjskiej armii na Ukrainie! Zobacz jak to zrobić!

putin wojna wojsko ukraina rosja ropa naftowa gaz paliwo ceny cena

Podaj dalej

W aplikacji Google Maps każdy z nas może śledzić rosyjską armię, poruszającą się po Ukrainie! Tak, tak – dobrze czytacie. Popularna aplikacja dla kierowców umożliwia nam dokładne sprawdzenie tego, co dzieje się na Ukrainie. Jak to zrobić? Nie jest to szczególnie trudne, już tłumaczymy!

Google Maps umożliwi wam śledzenie sytuacji na Ukrainie. Jak zrobić to w prosty sposób?

wojna-ukraina-paliwo-benzyna-diesel

Jak sprawdzić co się dzieje na Ukrainie? Wystarczy w aplikacji Google Maps nieco pokombinować, aby na bieżąco być z tym, co robią rosyjskie wojska na terenie Donbasu. Po włączeniu aplikacji musicie włączyć odpowiednią warstwę, która pokaże wam aktualne natężenie ruchu. W ten sposób będziecie mogli obserwować natężenie rosyjskich wojsk w poszczególnych miejscach na Ukrainie. Brzmi łatwo, prawda?

Oczywiście, nie pokaże wam to dokładnie tego co się dzieje w Ukrainie, ale dzięki temu sposobowi będziecie mieli świadomość, w których konkretnie regionach jest najwięcej wojsk rosyjskich i tym samym tworzy się największe zagrożenie ze strony kraju dowodzonego przez Władimira Putina. Natężenie ruchu w poszczególnych miejscach na Ukrainie będzie określone odpowiednimi kolorami, które pokażą wam tym samym, gdzie jest najwięcej żołnierzy w danym momencie.

Miejmy nadzieję, że sytuacja wkrótce się uspokoi. Choć póki co, niewiele na to wskazuje…

putin wojna wojsko ukraina rosja ropa naftowa gaz paliwo ceny cena
fot. pixabay

Dane w Google Maps wyglądają naprawdę na rzetelne i w dokładny sposób obrazują, gdzie „najwięcej się dzieje”, jeśli chodzi o wojnę pomiędzy Rosją a Ukrainą. Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualną sytuacją, odpalajcie Google Maps i tam znajdziecie wszelkie informacje, dotyczące tego, co dzieje się na terenie Ukrainy. Miejmy jednak nadzieję, że konflikt z czasem przystopuje, bo trzeba przyznać, że jak na razie cała sytuacja za wesoło nie wygląda…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News