PILNE: Tragiczny wypadek w Bułgarii! W wyniku wypadku 46 osób spłonęło żywcem!

PILNE: Tragiczny wypadek w Bułgarii! W wyniku wypadku 46 osób spłonęło żywcem!

autokar

Podaj dalej

Tragiczny wypadek miał miejsce wczorajszej nocy w Bułgarii. Z informacji przedstawionych w mediach wynika, iż w wyniku wypadku wybuchł pożar autobusu, gdy pasażerowie spali. Spłonęło minimum 46 osób, w tym aż 12 dzieci – całość wyglądała naprawdę niezwykle przerażająco.

Tragiczny wypadek w Bułgarii: zginęło aż 46 osób, które spłonęły w pożarze – wśród ofiar było aż 12 dzieci!

samochodu ogien pozar

Z informacji Super Expressu pożar miał miejsce na autostradzie Struma niedaleko wsi Bosnek w południowo-zachodniej części Bułgarii. Jak na razie nie są jeszcze znane do końca przyczyny pożaru. Wiemy jednak z nieoficjalnych informacji krążących po zagranicznych mediach, że autokar z nieoczekiwanych przyczyn zjechał drogi. Pojazd nagle stanął w płomieniach, a wśród ofiar jest aż 46 osób, w tym 12 dzieci.

Pożar miał wybuchnąć przed zjechaniem autokaru z trasy. Aktualnie funkcjonariusze policji i prokuratura badają przyczyny tego wypadku. Siedem osób zostało rannych i walczy teraz o życie w szpitalu w Instytucie Pilnej Pomocy Medycznej w Sofii. Póki co nie wiemy jeszcze, czy w wyniku zdarzenia ucierpiał jeszcze jakiś inny pojazd znajdujący się wówczas na wyżej wspomnianej drodze.

Funkcjonariusze policji zajmują się wyjaśnianiem przyczyn wypadku – nie wiadomo, czy w chwili zdarzenia w autokarze byli Polacy

Z informacji pojawiających się w bułgarskich mediach trudno jest nam na ten moment wyrokować, czy w autobusie znajdowali się przedstawiciele naszego kraju. Z informacji wynika, że najwięcej w autokarze było mieszkańców Macedonii Północnej, którzy autokarem podróżowali do Stambułu. Większość osób w chwili tragedii spała. Trzeba przyznać, że całe zdarzenie wygląda i brzmi niezwykle przerażająco, a wszystko możecie zobaczyć na nagraniu z tego tragicznego wypadku…

Od razu uprzedzamy, że film nadaje się do oglądania tylko i wyłącznie przez osoby o stalowych nerwach – to co tam zobaczycie naprawdę może wami wstrząsnąć. Cała sytuacja wygląda bardzo przerażająco i bardzo ciekawią nas przyczyny tego wypadku. Na co dzień nie spotykamy się bowiem z tego rodzaju wybuchami i coś tam naprawdę musiało być „nie tak”, że doszło do czegoś takiego… Jak tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, to niezwłocznie was poinformujemy w osobnym tekście.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News