PILNE! Sensacyjny transfer Roberta Kubicy?! Polak będzie miał nowy klub w F1 w nowym sezonie?!

PILNE! Sensacyjny transfer Roberta Kubicy?! Polak będzie miał nowy klub w F1 w nowym sezonie?!

Robert Kubica wraca do F1 w 2022?

Podaj dalej

Wiele wskazuje na to, że już niedługo możemy być świadkami sensacyjnego transferu z udziałem Roberta Kubicy! Polak w przyszłym sezonie Formuły 1 może zmienić klub. O jakim klubie mowa i kogo Polak ma w nim zastąpić? Tego dowiecie się w naszym artykule!

Robert Kubica trafi do Aston Martina? Są takie szanse, ależ to byłby prawdziwy hicior na polskim rynku!

Aston Martin w dalszym ciągu nie potwierdził Sebastiana Vettela jako swojego kierowcy w przyszłym sezonie 2022. Niemiecki kierowca ma według nieoficjalnych informacji myśleć o zakończeniu kariery. Aston Martin na wypadek odejścia Vettela ma już dwóch kandydatów, którzy mogliby go zastąpić w zespole. Są nimi Daniel Ricciardo oraz… Robert Kubica! Tak, tak – to nie żart!

Wyżej wspomniane informacje zostały przedstawione przez wiarygodnego Roberto Chinchero, pracującego we włoskim „Motorsporcie”. Jego zdaniem Vettel myśli o zakończeniu kariery po bieżącym sezonie. Aston Martin dlatego też do dnia dzisiejszego jeszcze nie podjął decyzji w sprawie swojego drugiego kierowcy. A to miałaby być szansa dla Roberta Kubicy!

Kubica jest jednym z kandydatów. Do transferu jeszcze długa droga, ale sam fakt jest bardzo interesujący!

robert kubica

Zespół ma w planach albo sprowadzenie Daniela Ricciardo z McLarena albo Roberta Kubicy! Polski kierowca z pewnością przyjąłby bez wahania ofertę ze strony Aston Martina. Ciekawe jak to się wszystko rozwinie. Kubica już został zapytany o ten temat podczas rozmowy z Eleven Sports, jednak wówczas krakowianin odpowiedział krótkim „zobaczymy”. Umowa Polaka z Alfą Romeo wygasa po sezonie 2021.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News