PILNE!! Rząd nie zniesie obostrzeń po 9 kwietnia! Nowe informacje dla kierowców!!

PILNE!! Rząd nie zniesie obostrzeń po 9 kwietnia! Nowe informacje dla kierowców!!

Podaj dalej

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że po 9 kwietnia zostaną nadal utrzymane obowiązujące aktualnie obostrzenia – poinformował serwis Onet, który powołał się na rządowe źródła. Są nowe wiadomości dla kierowców i Polaków – zobaczcie, o czym musicie pamiętać. Rząd już podjął decyzję.

Rząd nie zniesie obostrzeń

Rząd zniósł obostrzenia dla kierowców
fot. Adam Guz/KPRM

Rada Medyczna zalecała nawet rządowi wprowadzenie kwarantanny narodowej. Taka wiadomość byłaby olbrzymim ciosem dla nas wszystkich – oznaczałoby to praktycznie całkowity zakaz przemieszczania się bez podania ważnej przyczyny. Decyzje rządu mamy poznać jeszcze w tym tygodniu, a dokładnie są one zależne od analizy wyników jeśli chodzi o zakażenia w okresie świątecznym, jak i krótko po nim.

Wyjątkiem w utrzymaniu obostrzeń po 9 kwietnia ma być działalność żłobków, przedszkoli oraz klas I-III szkoły podstawowej, bowiem ci uczniowie mają największe szanse na powrót do szkół. Ostateczne decyzje mają być podjęte w najbliższych dniach.

Kierowcy, uważajcie!

nowe przepisy maseczka

Co to oznacza dla kierowców? Otóż nadal będziecie musieli korzystać z maseczek zarówno przy wizytach na stacji benzynowych, przeglądzie, czy u mechanika. W dalszym ciągu będzie także problem z podróżowaniem i wjazdem do niektórych krajów. Kolejne informacje w tej sprawie już w najbliższych dniach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News