PILNE! Robert Lewandowski pojechał do Łodzi kupić dyplom magistra?! Poważne problemy Polaka!

PILNE! Robert Lewandowski pojechał do Łodzi kupić dyplom magistra?! Poważne problemy Polaka!

rl9

Podaj dalej

Czegoś takiego jeszcze nie było – na świat dzienny wyszły dzisiaj sensacyjne fakty. Według nich Robert Lewandowski miał kupić sobie w Łodzi od jednego z doktorów dyplom magistra! W sprawę zamieszany ma być także Arkadiusz Milik, który miał sobie kupić maturę. O co w tym wszystkim chodzi? To jakiś armagedon! Zobaczcie zresztą sami – sprawa wydaje się być bardzo poważna, to potężne oskarżenia dla reprezentantów Polski! Ciekawe jak się z tego wytłumaczą.

Robert Lewandowski kupił sobie dyplom magistra?! Szokujące fakty Onetu! Nie możemy w to uwierzyć!

Robert Lewandowski
Sprawa dotyczy Zbigniwa D., który na co dzień pracuje jako kanclerz prywatnej Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Ostatnio naukowiec został przyłapany na wręczaniu podrobionego dyplomu jednej ze studentek za 2,5 tysiąca złotych. W przeszłości D. związany był też z futbolem – był on bowiem dyrektorem piłkarskim ŁKS-u Łódź. Według informacji przedstawionych przez „Onet”, w całą sytuację i aferę mają być zamieszani polscy piłkarze.

Wśród nich niespodziewanie jest Robert Lewandowski! Według informacji przedstawionych przez Onet, podczas przeszukania u doktora znaleziono zdjęcie dyplomu magisterskiego Lewandowskiego. Obrona pracy miała mieć miejsce 24 marca 2018 roku, czyli dzień po meczu Polska – Nigeria. Naukowiec w czerwcu 2018 roku miał wręczyć teczkę żonie Lewandowskiego, Annie. Co ciekawe „Lewy” nigdy nie chwalił się swoim dyplomem z Uczelni Nauk Społecznych. Jest to o tyle dziwne, że, gdy został licencjatem, a później magistrem na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie, to od razu się tym chwalił.

Robert Lewandowski jest oszustem?! W sprawę zamieszany jest też Milik i Góralski

lewandowski

W sprawie pojawiają się także nazwiska Arkadiusza Milika i Jacka Góralskiego. Milik miał kupić od naukowca podrobiony dyplom maturalny, przetłumaczony na język włoski. No trzeba przyznać, że wszystko wygląda bardzo podejrzanie i niezwykle szokująco. Czekamy na finał tej zaskakującej prawdy, bo trzeba przyznać, że jesteśmy w niemałym szoku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News