PILNE: Polityk PiS miał kraść paliwo! Później uciekł przez oborę na widok policji!

Z informacji przedstawionych przez Gazetę Wyborczą wynika, iż radny Prawa i Sprawiedliwości z Krotoszyna – Jarosław Kubiak miał spuszczać paliwo z ciągnika rolniczego. Policja teraz w całej sprawie prowadzi dochodzenie. Trzeba przyznać, że cała sprawa wygląda na bardzo poważną.

kanister paliwo diesel
Podaj dalej

Polityk PiS ukradł paliwo?! Szokujące wieści ze strony Gazety Wyborczej

diesel benzyna paliwo

O zwolnienie z pracy Jarosława Kubiaka do rady powiatu zwróciły się władze HR Smolice, które do swojego wniosku dołączyły nagranie z monitoringu. Zdaniem firmy radny Prawa i Sprawiedliwości miał kraść paliwo. Po wszystkim Kubiak miał wjechać swoim ciągnikiem do garażu, a później na widok policji uciekać przez oborę.

Policja finalnie złapała uciekiniera. Na miejscu zdarzenia ciągnik miał odkręcony kurek baku, natomiast w szafce stały plastikowe pojemniki z 20 litrami oleju napędowego. W domu radnego policja oprócz tego znalazła kolejne dwa zbiorniki, w których łącznie znaleziono 80 litrów oleju napędowego. Można więc powiedzieć, że polityk połakomił się na 600 złotych.

Kubiak uważa, że jest niewinny i paliwo zostało przez niego legalnie zakupione. Czy tak faktycznie było?

ceny paliw paliwo diesel benzyna ropa naftowa brent
fot. pixabay

Kubiak później tłumaczył się, że owe paliwo zostało przez niego legalnie zakupione i przypominał o zasadzie domniemania niewinności. Z informacji umieszczonych w „GW” wynika, że Kubiak jest zdania, iż znalazł się on na celowniku pewnej grupy ludzi z powodu swojej partyjnej przynależności.

źródło: „Gazeta Wyborcza”

Przeczytaj również