PILNE: Ogromne zmiany w Google Maps! Kierowcy będą zachwyceni, dzięki tej funkcji zaoszczędzimy na paliwie!

PILNE: Ogromne zmiany w Google Maps! Kierowcy będą zachwyceni, dzięki tej funkcji zaoszczędzimy na paliwie!

google maps

Podaj dalej

Google podczas dorocznej konfrencji I/O ogłosiło nowości, które pojawią się w aplikacji Google Maps. Jedna z nich dotyczy stricte kierowców – jedno jest pewne, będzie się dużo działo, a wprowadzone zmiany powinny wyjść nam wszystkim na plus. Jakich korekt możecie się spodziewać niedługo w aplikacji? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Google Maps z nowymi, innowacyjnymi funkcjami. Musicie z nich skorzystać!

google maps mapy aktualizacja nowość
fot. pixabay

Google opracował mechanizm, który został nazwany przez firmę „Immersive View”. Wyjątkowość tej funkcji ma polegać na tym, że można spoglądać na różne obiekty i miejsca w sposób fotorealistyczny i z loku ptaka, co ma być ciekawym dodatkiem dla użytkowników. Cała funkcja została wprowadzona dzięki sztucznej inteligencji oraz wielu zdjęć, które są cały czas udostępniane przez użytkowników Google.

Imersyjny widok w Google Maps wygląda niesamowicie i umożliwia użytkownikom zwiedzanie świata w sposób wirtualny w jeszcze lepszy sposób. Umożliwia to też dobre przygotowanie się do wycieczek w nieznane. Dzięki nowej funkcji już przed wyjazdem możecie dostrzec interesujące miejsca do spędzania czasu w nieznanych dla was miejscach, co jest świetną atrakcją.

Google wprowadza nowe innowacje. Będzie się działo!

Google Maps

Nowe funkcje Google Maps mają działać na każdym smartfonie i w dowolnej zaktualizowanej wersji map – już teraz do dyspozycji użytkowników jest immersyjny widok Los Angeles, San Francisco czy Nowego Jorku. Imersyjny widok ma rozrastać się stopniowo latem 2022 roku. Oprócz tego w Google Maps pojawi się też inna nowość – funkcja wyznaczania ekotras, które pozwalają oszczędzić paliwo i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Trzeba przyznać, że robi się ciekawie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News