PILNE! Od poniedziałku za litr LPG zapłacicie ponad 3 zł! Fatalne informacje dla kierowców!

PILNE! Od poniedziałku za litr LPG zapłacicie ponad 3 zł! Fatalne informacje dla kierowców!

instalacja LPG gaz

Podaj dalej

Polscy kierowcy w ostatnim czasie nie mają łatwego życia. Co jakiś czas bombardujemy was informacjami o cenach paliw. Nie miejcie nam tego za złe – chyba lepiej wiedzieć o tym, niż potem być zdziwionym. Niestety, dzisiaj mimo że jest weekend również nie mamy dla was dobrych informacji. W przyszłym tygodniu za litr LPG będziecie mogli zapłacić nawet ponad 3 zł!

Od poniedziałku za litr LPG zapłacicie nawet ponad 3 zł na stacjach benzynowych!

Od 1 stycznia 2022 r. duże zmiany dla tankujących LPG

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i praktycznie co tydzień czytamy o jakichś podwyżkach, jeśli chodzi o ceny paliw. Informowaliśmy już was o prognozach serwisu E-Petrol na przyszły tydzień. Niestety, sytuacja kierowców z LPG robi się jednak coraz cięższa. Już w zeszłym tygodniu pisaliście do nas, że ceny na stacjach dochodziły nawet 2,95 zł za litr gazu. Takich cen dawno nie widzieliśmy. Teraz jednak ma być jeszcze gorzej.

Gaz ma podrożeć jeszcze o kilka groszy. Średnia cena co prawda w całym kraju ma wynieść 2,75 zł, jednak jak wiemy jest to tylko średnia jak sama nazwa mówi. Oznacza to, że w skrajnych przypadkach, na niektórych stacjach benzynowych musicie liczyć się, że od poniedziałku za litr gazu zapłacicie nawet 3 zł lub nieco więcej! Jakich czasów musieliśmy dożyć. Niezła masakra…

Tylko te podwyżki i podwyżki… Kiedy usłyszymy w końcu coś pozytywnego? Masakra jakaś

skoda-octavia-cng-lpg-spalanie

Nie lepiej wygląda oczywiście sytuacja, jeśli chodzi o benzynę i diesla. Cena tych paliw również w dalszym ciągu pozostanie na swoim wygórowanym poziomie. Niestety, w najbliższym czasie na zniżki nie macie co liczyć. Może po wakacjach coś w tym aspekcie ruszy, choć głowy nie damy, patrząc jak sytuacja aktualnie wygląda. Pozostaje chyba tylko i wyłącznie uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj również