PILNE: Od 9 sierpnia nowe ceny paliw! Właściciel stacji zdradził ile będzie kosztować benzyna i diesel! [RAPORT]

PILNE: Od 9 sierpnia nowe ceny paliw! Właściciel stacji zdradził ile będzie kosztować benzyna i diesel! [RAPORT]

paliwa paliwo benzyna diesel

Podaj dalej

Ceny benzyny, diesla i LPG w naszym kraju w ostatnim czasie cały czas idą do góry. Kierowcy muszą notorycznie oswajać się z podwyżkami, a wiele wskazuje na to, że to dopiero początek tej góry lodowej. Mimo tego mamy dla was dobre informacje – wiele wskazuje na to, że przyszły tydzień przyniesie nam lekkie obniżki, jeśli chodzi o ceny paliw, jakie będą czekały na was przy dystrybutorach. O jakich dokładnie obniżkach mowa? Tego dowiecie się rzecz jasna z naszego artykułu.

Od 9 sierpnia nowe ceny paliw na stacjach w Polsce. Ile przyjdzie nam zapłacić za benzynę, diesel i LPG?

Od poniedziałku tyle będziemy płacić za paliwo
fot. freepik.com – irenemiller

Średnia cena benzyny Pb95 w naszym kraju spadła ostatnio do 7,19 zł za litr z ceny 7,32 zł, co na pewno jest pozytywną wiadomością. Na niektórych stacjach ceny paliw oscylują już blisko 7 złotych za litr, a jeśli dołożymy do tego możliwość skorzystania ze zniżek w wysokości 30 groszy na litrze paliwa, to mówimy tutaj już o naprawdę w miarę korzystnych cenach.

W ostatnim czasie jeden z dziennikarzy serwisu Autokult rozmawiał z właścicielem stacji benzynowej, jednej z prywatnych placówek. Właściciel podkreślił, że z kolejnym transportem przyjedzie do Polski tańsza benzyna i cena na stacji będzie oscylowała poniżej 7 złotych za litr. Mowa tutaj oczywiście o benzynie – ceny diesla póki co są owiane tajemnicą, ale też liczymy, że i tutaj zobaczymy delikatne obniżki.

Czekamy na obniżki już dłuższy czas. Ile jeszcze przyjdzie nam czekać?

zakaz tankowania ceny paliw paliwo alternatywy rower hulajnoga
fot. freepik

Miejmy nadzieję, że z tygodnia na tydzień ceny paliw będą się zmieniały. Liczymy, że już 8-9 sierpnia zobaczymy przy dystrybutorach znacznie bardziej pozytywne dla nas ceny, które dadzą oddech naszym kieszeniom w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. Tego sobie i Państwu życzymy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News