PILNE: Od 31 stycznia ogromne zmiany na stacjach benzynowych! Zmieni się totalnie wszystko! Przełom dla kierowców!

PILNE: Od 31 stycznia ogromne zmiany na stacjach benzynowych! Zmieni się totalnie wszystko! Przełom dla kierowców!

zamknięte stacja paliw diesel benzyna brexit transport

Podaj dalej

Stało się to na co wszyscy od dłuższego czasu czekali! Od 31 stycznia czekają nas ogromne zmiany na stacjach benzynowych. Zmieni się dosłownie praktycznie wszystko – mowa tutaj bowiem zarówno o cenach benzyny, diesla, jak i LPG. Oczywiście, zmiany, jakie zaobserwujemy na stacjach paliw w przyszłym tygodniu będą z korzyścią dla kierowców, którzy wreszcie poczują delikatny oddech w swoich portfelach!

PILNE: Od 31 stycznia ogromne zmiany na stacjach benzynowych w całym kraju! Zmieni się wszystko!

paliwo diesel benzyna ceny
fot. pixabay

Eksperci z serwisu e-petrol.pl przedstawili swoje prognozy, jeśli chodzi o ceny paliwa na polskich stacjach benzynowych. Od 31 stycznia do 6 lutego można spodziewać się znaczących obniżek. Te jednak w sumie pojawią się we wtorek 1 lutego, kiedy to zniesione zostaną kolejne podatki na paliwo. Jak to wyglądać jednak będzie cenowo, jeśli chodzi o ceny na stacjach benzynowych w całym kraju? Już śpieszymy z tłumaczeniem!

Spora obniżka czeka na kierowców, którzy tankują benzynę Pb95. Za litr tego paliwa w nadchodzącym tygodniu zapłacicie średnio między 5,17 a 5,29 złotego za litr. Nieco drożej wychodzi benzyna Pb98, która jednak w porównaniu z poprzednimi tygodniami także zanotowała spadki. Za litr Pb98 zapłacicie między 5,48 za 5,60 złotego za litr. Obniżki oczywiście czekają też kierowców diesla, którzy za litr oleju napędowego będą płacić na stacjach paliw między 5,29 zł a 5,41 złotego.

Zmiany będą bardzo duże – ucieszą się także kierowcy pojazdów z instalacją LPG!

ceny paliw paliwo diesel benzyna lpg
fot. pixabay

Mamy także dobre informacje dla kierowców pojazdów z instalacją gazową. Wy także w ostatnim czasie musieliście zmagać się z licznymi podwyżkami cen gazu na stacjach paliw. Teraz mamy dobre wieści i LPG wreszcie spadnie poniżej poziomu 3 złotych za litr, do czego byliście wcześniej przyzwyczajeni. Litr autogazu w przyszłym tygodniu będzie kosztował bowiem około 2,70 złotych za litr. Nareszcie nasze kieszenie trochę odpoczną!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News