PILNE: Od 25 kwietnia nowe ceny paliw na stacjach w całej Polsce! Nowa benzyna, diesel i LPG! [RAPORT]

PILNE: Od 25 kwietnia nowe ceny paliw na stacjach w całej Polsce! Nowa benzyna, diesel i LPG! [RAPORT]

diesel benzyna lpg

Podaj dalej

Ceny paliw co tydzień nieco się od siebie różnią, dlatego też kierowcy z niecierpliwością oczekują na nowe zestawienia odnośnie ceny benzyny, diesla i LPG w nadchodzącym tygodniu. Analitycy z serwisu e-petrol.pl przedstawili już swoje prognozy, dzięki czemu dowiecie się u nas, na jakie ceny paliw możecie liczyć w dniach od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku.

PILNE: Od 25 kwietnia zupełnie nowe ceny paliw na stacjach w całym kraju! [RAPORT]

Polski bon na paliwo już jest!
fot. freepik.com – demanna

Jeśli chodzi o ceny benzyny Pb98, to w przyszłym tygodniu średnia cena tego paliwa będzie wynosiła między 6,75 a 6,88 zł za litr. Nieco obniżą się ceny benzyny Pb95, która w kolejnym tygodniu będzie kosztowała pomiędzy 6,42 a 6,58 zł za litr w zależności od konkretnego regionu w kraju i konkretnej stacji benzynowej.

W dalszym ciągu nie mamy pozytywnych informacji dla kierowców samochodów typu diesel. Litr oleju napędowego będzie kosztował bowiem w przyszłym tygodniu w dalszym ciągu powyżej 7 zł za litr. Za diesel kierowcy będą musieli płacić pomiędzy 7,15 a 7,31 zł za litr, co nie jest dla nich komfortową sytuacją w tych trudnych czasach.

Nowe ceny benzyny, diesla i LPG – ile zapłacisz za paliwo w okresie 25 kwietnia – 1 maja 2022 roku?

paliwo diesel benzyna
fot. freepik

Na sam koniec przejdźmy jeszcze do autogazu, który od dłuższego czasu stoi na stabilnym poziomie. Za litr LPG kierowcy będą musieli zapłacić pomiędzy 3,60 a 3,69 zł, co jest porównywalną ceną do tego, co obserwujemy od kilku tygodni. Jak sami zatem widzicie, na drastyczne obniżki cen paliw będziecie musieli jeszcze trochę poczekać.

źródło: e-petrol.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News