PILNE! Od 18 października kolejne podwyżki na stacjach paliw. Podrożeje benzyna, LPG i diesel!

PILNE! Od 18 października kolejne podwyżki na stacjach paliw. Podrożeje benzyna, LPG i diesel!

Kierowcy zapłacą wiecej za paliwo

Podaj dalej

Kolejny tydzień na stacjach paliw przyniesie niestety kolejne podwyżki cen. Mowa tutaj zarówno o benzynie, dieslu czy LPG. Analitycy z serwisu e-petrol.pl przedstawili już swoją prognozę na nadchodzące dni. Niestety, nie mamy dla was dobrych informacji.

Od 18 października kolejne podwyżki na stacjach paliw! Podrożeje wszystko – benzyna, diesel i LPG

paliwo-stacja-benzynowa-blad-8000zl

Z prognozy detalicznych cen paliw na polskich stacjach benzynowych wynika jedno – w dalszym ciągu musimy przywyknąć do bardzo wysokich cen przy dystrybutorach. Benzyna Pb98 w tygodniu od 18 października do 24 października będzie średnio kosztowała około 6,25 zł za litr. Benzyna Pb95 będzie kosztowała około 6,03 zł za litr. A to niestety nie koniec podwyżek, jakie na was czekają.

Nie mamy bowiem dobrych informacji również dla kierowców diesla. Niestety olej napędowy, podobnie jak inne paliwa, także pójdzie do góry i będzie kosztował około 6,03 zł za litr. Podobnie sytuacja ma się z LPG – gaz również idzie cały czas, systematycznie do góry. Od teraz za litr gazu będziecie musieli zapłacić aż 3,20 zł! Trzeba przyznać, że to prawdziwy rozbój w biały dzień.

Niestety nie wiemy, kiedy to wszystko się skończy. Pozostaje tylko się modlić o lepsze czasy

Stacja benzynowa
Fot. pixabay.com

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że naprawdę niewiele wskazuje na to, aby coś w aspekcie podwyżek zmieniło się w nadchodzącym czasie. Ceny rosną i wcale nie zamierzają na tym zaprzestać. Niedługo naprawdę niektórzy kierowcy będą musieli zastanowić się nad sensem dalszego posiadania samochodu…

źródło: e-petrol.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News