PILNE: Od 18 kwietnia trzęsienie ziemi na stacjach paliw! Zupełnie nowe ceny benzyny, diesla i LPG! [RAPORT]

PILNE: Od 18 kwietnia trzęsienie ziemi na stacjach paliw! Zupełnie nowe ceny benzyny, diesla i LPG! [RAPORT]

diesel benzyna cena paliwa

Podaj dalej

To już pewne! Od 18 kwietnia czeka nas prawdziwe trzęsienie ziemi na stacjach paliw. Zobaczymy bowiem zupełnie nowe ceny benzyny, diesla i LPG. Zastanawiacie się, w jakich cenach będziecie mogli zatankować swój samochód od 18 do 24 kwietnia? Odpowiedź na to pytanie poznacie w naszym artykule!

PILNE: Od 18 kwietnia ogromne zmiany na stacjach paliw w całym kraju! Zmieni się praktycznie wszystko!

paliwo-ostatni-moment-na-dofinansowanie
fot. freepik

Na początek przedstawiamy informacje związane stricte z kierowcami benzyniaków. Benzyna Pb98 w przyszłym tygodniu będzie kosztować na stacjach paliw pomiędzy 6,71 zł a 6,86 zł na litrze. Nieco lepiej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o benzynę Pb95, która będzie kosztować od 6,35 do 6,49 zł za litr, jednak jest to w dalszym ciągu wyższa kwota o kilka groszy od tej, którą chociażby widzieliśmy na stacjach paliw w tym tygodniu.

W dalszym ciągu nie mamy dobrych informacji dla kierowców samochodów zasilanych olejem napędowym. W tym tygodniu zdarzało się, że mogliście tankować swoje auta za kwotę poniżej 7 złotych za litr. Niestety, w tym tygodniu niewiele na to wskazuje. Diesel znowu poszedł do góry i za litr tego paliwa trzeba będzie zapłacić nawet 7,16 zł.

Zupełnie nowe ceny benzyny, diesla i LPG. Spodziewaliście się takiego rozwoju wydarzeń?

diesel benzyna cena paliwa
fot. freepik.com

Nieco lepsze informacje mamy dla kierowców LPG. W tym tygodniu średnio za litr autogazu płaciliście bowiem 3,67 zł. Na mocy delikatnych obniżek w przyszłym tygodniu średnia cena LPG, w zależności od konkretnej stacji zapłacicie 3,59 zł. Jak sami zatem widzicie, sytuacja na rynku paliw w dalszym ciągu jest trudna i z niecierpliwością zerkamy na nieco lepsze czasy…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News