PILNE: Od 15 marca zupełnie nowe ceny na polskich stacjach! Zmieni się wszystko benzyna, diesel i LPG! [RAPORT]

PILNE: Od 15 marca zupełnie nowe ceny na polskich stacjach! Zmieni się wszystko benzyna, diesel i LPG! [RAPORT]

podatek ceny paliwa stacja paliw

Podaj dalej

Polscy kierowcy od dłuższego czasu muszą zmagać się z coraz nowszymi informacjami na temat nowych cen paliwa. Mowa tutaj zarówno o benzynie, dieslu i LPG, które cały czas idą do góry. Analitycy serwisu e-petrol.pl przedstawili prognozy cen paliw na nadchodzący tydzień. Niestety, nie mamy dla was dobrych wiadomości, jeśli chodzi o ceny paliwa w nadchodzących dniach.

PILNE: Od 15 marca kolejne podwyżki cen paliw na stacjach benzynowych. Przygotujcie się na najgorsze…

diesel paliwo cena
fot. freepik.pl

Z informacji analityków jednoznacznie wynika, że w tygodniu od 14 do 20 marca będziemy świadkami kolejnych podwyżek paliwowych. Benzyna Pb98 w przyszłym tygodniu będzie bowiem kosztować między 7,15 a 7,36 zł za litr. Nie lepiej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o benzynę Pb95, za której litr trzeba będzie zapłacić niemal 7 złotych. A warto pamiętać, że w ciągu tygodnia te wartości mogą pójść do góry, więc miejcie to na uwadze.

Diesel także idzie do góry. Niestety cena za baryłkę ropy cały czas skacze, o czym przekonacie się na własnej skórze. Litr oleju napędowego będzie kosztował na stacjach w przyszłym tygodniu około 7,89 złotego. Kierowcy pojazdów typu diesel muszą zatem przygotować się na trudny okres i nastawić się na to, że aby zatankować swój pojazd, będą musieli nieco głębiej sięgnąć do swoich kieszeni.

Ceny paliw nie rozpieszczają kierowców. A wiele wskazuje na to, że to nie koniec podwyżek…

paliwo-tanieje-ale-jest-nowy-problem
fot. freepik

Niestety, równie kiepskie informacje mamy dla kierowców autogazu. Jeszcze całkiem niedawno za litr LPG płaciliście przecież nieco ponad 2,50 zł za litr. Teraz te ceny poszły mocno do góry i litr gazu kosztować będzie prawie 3,60 zł… Nie pozostaje wam nic innego, jak przygotować się na te trudne czasy i czekać na dni z lepszymi informacjami. Te jednak mogą prędko nie nadejść…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News