PILNE: Od 15 kwietnia nowe ceny benzyny, diesla i LPG! Jakie ceny paliw spotkacie przy dystrybutorach na stacjach?

PILNE: Od 15 kwietnia nowe ceny benzyny, diesla i LPG! Jakie ceny paliw spotkacie przy dystrybutorach na stacjach?

diesel benzyna putin ropa

Podaj dalej

Nieuchronnie zbliżamy się do Świąt Wielkiej Nocy, a co za tym idzie kierowcy nerwowo zerkają w kierunku stacji benzynowych, aby zapoznać się z aktualnymi cenami benzyny, diesla i LPG. Ceny z dnia na dzień się zmieniają, więc zapewne zastanawiacie się, jakie kwoty przy dystrybutorach znajdziecie na stacjach w piątek 15 kwietnia, kiedy to większość z was uda się do domów rodzinnych na święta. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie oczywiście w naszym artykule!

PILNE: Od 15 kwietnia nowe ceny benzyny, diesla i LPG! Ile zapłacisz za paliwo na święta?

milioner rozdawał paliwo na stacjach

Od 15 kwietnia ceny na stacjach paliw będą nieco bardziej przyjazne dla kierowców. Szczególnie dobre informacje mamy dla kierowców samochodów z silnikiem typu diesel, ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia średnia cena tego paliwa spadła aż o 30 groszy na litrze, dzięki czemu jutro na stacjach paliw będziecie mogli zatankować to paliwo w cenie nawet około 6,90 zł za litr. A to nie koniec pozytywnych informacji dla kierowców przed wielkanocnymi świętami.

Powody do optymizmu mają także kierowcy benzyniaków, ponieważ litr Pb95 kosztuje aktualnie po 6,41 zł. Jest to pozytywna informacja dla kierowców osobówek przed świętami, bo zawsze, nawet te kilkugroszowe obniżki, poprawią wasze budżety w tych trudnych czasach. Miejmy nadzieję, że od przyszłego tygodnia będziemy mieli jeszcze w tym aspekcie więcej powodów do optymizmu, ale to zależy od jutrzejszej prognozy analityków z serwisu e-petrol.pl.

Benzyna, diesel i LPG idą w dół z cenami. Póki co są to małe obniżki, ale będzie tylko lepiej!

diesel benzyna cena paliwa
fot. freepik.com

Na zakończenie kilka pozytywnych słów dla kierowców autogazu. 15 kwietnia na stacjach paliw w Polsce LPG będziecie mogli zatankować po 3,65 zł za litrze, co jest też delikatną obniżką, wynoszącą 8 groszy, w porównaniu z danymi sprzed tygodnia. Jak sami zatem widzicie sytuacja paliwowa idzie ku lepszemu, ale póki co są to delikatne obniżki. Na drastyczne poprawienie sytuacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News