PILNE: Od 10 maja LPG będzie kosztować niemal po 4 złotych za litr! To już przesądzone!

PILNE: Od 10 maja LPG będzie kosztować niemal po 4 złotych za litr! To już przesądzone!

Od 11 kwietnia promocje na diesel, benzynę i LPG

Podaj dalej

Ceny paliw na polskich stacjach benzynowych od dłuższego czasu przyprawiają kierowców o spory ból głowy. Tak naprawdę co tydzień nie wiemy, czego możemy spodziewać się w tej materii, a ceny paliwa zmieniają się w zaskakująco szybkim tempie. Niestety, w nadchodzących dniach nie mamy dobrych informacji dla kierowców LPG, którzy muszą przyszykować się na kolejne podwyżki cen autogazu.

PILNE: Ceny LPG znowu idą do góry. Fatalne informacje dla kierowców autogazu, będzie tylko drożej!

paliwo diesel benzyna
fot. freepik

Niestety, LPG idzie cały czas do góry i czasy, kiedy tankowało się to paliwo za 2 zł za litr już dawno minęły. W ostatnim czasie ceny autogazu ustabilizowały się na poziomie około 3,60-3,70 złotego za litr. Teraz niestety czekają was kolejne podwyżki o kolejne co najmniej 20 groszy. Mowa tutaj oczywiście o przyszłym tygodniu.

Analitycy BM Reflex poinformowali, że od 10 maja LPG na stacjach paliw w naszym kraju może średnio kosztować nawet 3,90 zł za litr, a jak wiemy, w zależności od konkretnego regionu w Polsce, jak i danej stacji benzynowej, te ceny mogą jeszcze ulec zmianie, co nie zwiastuje nic pozytywnego dla kierowców w nadchodzącym czasie.

Ceny benzyny, diesla i LPG cały czas idą do góry. Kiedy ten proceder w końcu się zakończy?

Od 18 kwietnia nowe ceny paliw - diesel, benzyna, LPG
fot. freepik.com – aapsky

W dalszym ciągu wysokie będą także ceny benzyny i diesla, ale o tym nawet nie trzeba wam przypominać, bo na bieżąco przedstawiamy wam kolejne raporty. Wydaje się, że nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na lepsze czasy, które może w końcu do nas nadejdą. Oby…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News