PILNE: Nawigacje GPS dla kierowców zmienia się nie do poznania! Już nic nie będzie za darmo?!

PILNE: Nawigacje GPS dla kierowców zmienia się nie do poznania! Już nic nie będzie za darmo?!

internet odliczenie dla domu i samochodu

Podaj dalej

Aplikacje dla kierowców w ostatnim czasie coraz częściej są aktualizowane i wzbogacane o nowe punkty. Na takie rozwiązania zdecydowano się także w Yanosiku, gdzie będą wprowadzone nowe korekty, które mają na celu jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z aplikacji przez kierowców. Co zmieni się dokładnie? Jakich korekt można się spodziewać? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie oczywiście w naszym artykule, gdzie znajdziecie wszelkie informacje w tym temacie!

Nawigacje GPS dla kierowców zmienią się nie do poznania. Zmieni się praktycznie wszystko!

Nawigacja Google Maps

Yanosik często jest używany przez kierowców, bowiem ta aplikacja pełni niejako funkcję komunikatora drogowego, który informuje kierowców o wszystkich zdarzeniach, jakie mają miejsce na danej trasie. Mowa tutaj chociażby o prędkości, fotoradarach, wypadkach, remontach czy innych utrudnieniach, które mogłyby mieć wpływ na komfort podróży. Miesięcznie z aplikacji korzysta nawet 1,8 mln unikalnych użytkowników, co świadczy o tym, że jest to bardzo popularna wśród kierowców aplikacja.

Twórcy Yanosika poinformowali w ostatnim czasie, że mocno zmieni się ekran startowy w aplikacji. Użytkownicy zamiast dotychczasowych kilku kart, będą mieli do swojej dyspozycji wszystkie najpotrzebniejsze usługi, które pojawią się im bezpośrednio na stronie głównej aplikacji tuż po jej włączeniu.

„Celem wprowadzenia zmian w ekranie startowym w Yanosiku jest przede wszystkim ułatwienie kierowcy dostępu do najważniejszych funkcji. Zależało nam na tym, by każdy zmotoryzowany mógł korzystać z różnych wartościowych usług w aplikacji, które ma teraz pod ręką, od razu po jej uruchomieniu. To czyni Yanosika nie tylko wsparciem w trasie, ale przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji, nie tylko w czasie jazdy samochodem” – tłumaczy Małgorzata Dąbrowska z Yanosika, cytowana przez serwis MotoFakty.

Jakich dokładnie zmian można spodziewać się w aplikacji?

google maps nawigacja

Co konkretnie się zmieni? Tutaj ponownie oddajemy głos ekspertowi, który tłumaczy to w swojej wypowiedzi. „Planując zmiany skupiliśmy się na odświeżeniu interfejsu aplikacji oraz wprowadzeniu licznych udogodnień dla kierowców, m.in. rozbudowaliśmy klawiaturę zgłoszeń i wprowadziliśmy dwa kluczowe rozwiązania: najpotrzebniejsze usługi dostępne od ręki oraz karuzelę z ulubionymi miejscami” – tłumaczy Dąbrowska.

Na stronie głównej kierowcy będą mieli do dyspozycji dziewięć kafelków, takich jak bilety autostradowe, ubezpieczenia czy ogłoszenia motoryzacyjne. Cała aplikacja ma być bardziej intuicyjna. Dodane zostaną także zakładki Urządzenia i Historia. A oprócz tego kierowcy będą mogli korzystać z rozszerzonej klawiatury zgłoszeń, która do tej pory służyła kierowcom w głównej mierze do zgłaszania kontroli policji lub wypadków. Jeśli chodzi o ewentualne opłaty za korzystanie z aplikacji, to te informacje jak na razie nie zostały jeszcze zawarte, ale można spodziewać się, że w tym aspekcie wszystko zostanie „po staremu”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News