PILNE! Na tej stacji można zatankować paliwo za mniej niż 4 zł! TVP chce pomóc kierowcom?!

PILNE! Na tej stacji można zatankować paliwo za mniej niż 4 zł! TVP chce pomóc kierowcom?!

diesel paliwo pieniadze

Podaj dalej

W ostatnim czasie polscy kierowcy muszą zmagać się z problemem wygórowanych cen za paliwo. Co ciekawe, w ostatnim czasie doszło do sporej wpadki w wykonaniu jednej z telewizji. Mowa tutaj o TVP Info, które zamieściło do newsa o aktualnych cenach paliwa w Polsce zdjęcie, na którym ceny za paliwo są niższe niż 4 zł za litr. Czy w Polsce możemy aktualnie zatankować benzynę i diesel za mniej niż 4 zł za litr? Zobaczcie o co w tym wszystkim chodzi!

Paliwo za mniej niż 4 zł za litr? O co w tym wszystkim chodzi? TVP zaskakuje!

 

TVP Info pod koniec maja zamieściło news informujący o aktualnych cenach paliw. Omyłkowo dodano do niego jednak zdjęcie, na którym ceny za benzynę i diesel wynosiły mniej niż cztery złote! Co ciekawe, w samym tekście stacja podała prawidłowe stawki za litr. Wszystko zostało oczywiście wychwycone przez internautów, którzy postanowili ponabijać się ze stacji. I mimo że cała sytuacja miała miejsce pod koniec maja, to do dzisiaj nie brakuje na ten temat komentarzy i „podśmiechujek”.

„Samuel Pereira, naczelny portalu TVP Info, zarzucił niedawno mi i Szymonowi Jadczakowi, że w naszym tekście o majątku państwa Morawieckich informacja o pracy premiera Mateusza Morawieckiego w banku znalazła się zbyt daleko. Zobaczcie, jakie ceny paliw znajdują się na grafice na samym wstępie tekstu TVP Info” – napisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze dziennikarz WP – Patryk Słowik.

Paliwo dochodzi już do prawie 6 zł za litr i niewiele wskazuje na to, aby to się zmieniło…

 

Błąd TVP Info był szeroko komentowany w internecie. Na jego temat wypowiedział się nawet były premier Marek Belka, który ironicznie zapytał swoich odbiorców, czy znaleźli już wyżej przywołaną stację, na której są takie ceny. No niestety, póki co na takie ceny szans nie ma i zmagamy się z cenami, które oscylują grubo powyżej 5,50 zł za litr benzyny i diesla. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie coś w tym aspekcie się zmieni, choć jak mamy być szczerzy – to nic na to nie wskazuje.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News