PILNE: Kierowca chciał zatankować paliwo na stacji. Nagle doszło do ogromnej eksplozji! [WIDEO]

PILNE: Kierowca chciał zatankować paliwo na stacji. Nagle doszło do ogromnej eksplozji! [WIDEO]

stacja-benzynowa-paliwo

Podaj dalej

Do niespotykanej sytuacji doszło na stacji benzynowej w brazylijskim mieście Fortaleza. Jeden z kierowców chciał zatankować paliwo na stacji benzynowej, jednak nagle jego samochód eksplodował! Finalnie w wyniku wypadku nikt nie ucierpiał, ale cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie i straty, jakie teraz będzie musiał ponieść kierowca są bardzo duże…

Ogromna eksplozja na stacji benzynowej w Brazylii! Wyglądało to wszystko niezwykle groźnie… Cud, że nikomu się nic nie stało!

diesel ropa paliwo saudi aramco
fot. pixabay

Całe nagranie zostało opublikowane w jednym z brazylijskich serwisów internetowych. Dwóch mężczyzn na nagraniu stoi obok samochodu Volkswagen Voyage. Nagle podczas tankowania doszło do nieoczekiwanej eksplozji! Całość wygląda naprawdę bardzo dramatycznie, a w wyniku eksplozji wyrwany został cały bagażnik samochodu i pozostałe części samochodu.

Zdarzenie miało miejsce w Brazylii w miejscowości Fortaleza. Całość zdarzenia została nagrana za pośrednictwem monitoringu, zainstalowanego na stacji benzynowej. Siła wybuchu podczas tego zdarzenia była tak duża, że poszczególne elementy zdewastowanego samochodu lądowały nawet kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca zdarzenia! Eksplozja zniszczyła także poszczególne części stacji benzynowej.

Eksplozja powstała z powodu nielegalnej instalacji LPG… Sami widzicie do czego prowadzą tego typu „oszczędności”

paliwo diesel benzyna
fot. freepik.pl

Z informacji przedstawionych przez brazylijskich dziennikarzy jednoznacznie wynika, że eksplozja mogła zostać spowodowana awarią nielegalnie zainstalowanej instalacji gazowej. Jak sami zatem widzicie, warto korzystać z usług autoryzowanych serwisów i prawdziwych fachowców. Oszczędności w takiej materii jak montaż instalacji LPG na dłuższą metę się nie opłacają i mogą być źródłem ogromnych kłopotów, o czym przekonali się między innymi w Brazylii… Całe nagranie z tego zdarzenia, które wam tutaj opisaliście znajdziecie pod TYM linkiem. Zaznaczamy jednak, że ten film jest dedykowany osobom tylko i wyłącznie o mocnych nerwach. Całość wygląda bowiem bardzo dramatycznie i naprawdę to prawdziwy cud, że w wyniku tego zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News