PILNE: Jest szansa na gwałtowny spadek cen LPG! Świetne informacje dla kierowców

PILNE: Jest szansa na gwałtowny spadek cen LPG! Świetne informacje dla kierowców

autogaz lpg paliwo

Podaj dalej

W dalszym ciągu cały czas słyszymy o wysokich cenach prądu, gazu czy energii elektrycznej. O tym jak LPG idzie do góry przekonują się też od dłuższego czasu kierowcy LPG, którzy za litr gazu muszą płacić prawie 3,50 złotego. Kiedy można spodziewać się obniżek? Jak wygląda przyszłość dla kierowców LPG, jak i dla zwykłych obywateli, jeśli chodzi o ceny poszczególnych surowców? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Jest szansa na spadek cen za LPG! Muszą jednak zostać spełnione pełne warunki – łatwo nie będzie…

kobieta plan oszustwo kradzież pieniądze samochód
fot. pixabay

Ceny prądu w całej Europie cały czas idą do góry. Mimo tego nie jest wcale przesądzone, że ceny uprawnień do emisji CO2 będą tylko rosnąć, co przecież obserwujemy już od dłuższego czasu.

– Nie wiemy, jak zachowają się na początku przyszłego roku. Pod wpływem np. cen gazu mogą spaść. Ostatnio zmniejszyły się o kilkanaście euro w tydzień. Za kilka miesięcy mogą być niższe względem obecnych notowań – tłumaczy kierownik zespołu klimatycznego w WWF, Marcin Kowalczyk w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Czy ceny gazu wreszcie spadną? Póki co zmagamy się z bardzo wysokimi podwyżkami cen wszystkich surowców…

mandat pieniadze samochod

W nowym roku jest zatem spora szansa na spadek cen prądu, jak i gazu, co będzie miało odzwierciedlenie w cenie za litr LPG. To jednak zależy od wielu czynników, dlatego też musicie być cierpliwi i nastawić się, że nie wszystkie obniżki wejdą w życie od razu. Mimo tego, przyszłość wcale nie rysuje się w tak ciemnych barwach jak mogłoby się wydawać, dlatego też liczymy, że w kolejnych miesiącach nowego roku będziemy świadkami sporych podwyżek poszczególnych surowców, jak i cen gazu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News