PILNE: Ile kosztuje paliwo na stacjach paliw w Polsce 18 marca? Kolejne gwałtowne zmiany ceny benzyny i LPG!

PILNE: Ile kosztuje paliwo na stacjach paliw w Polsce 18 marca? Kolejne gwałtowne zmiany ceny benzyny i LPG!

lpg-juz-nie-jest-najtansze-paliwo-obniza-technologia

Podaj dalej

Ceny paliw na stacjach benzynowych od dłuższego czasu przechodzą sporą sinusoidę. Każdego dnia zastanawiamy się, jakie ceny napotkamy na stacjach paliw w naszym kraju. Jak sytuacja wygląda na stacjach 18 marca 2022 roku, jeśli chodzi o dokładne ceny benzyna, diesla i LPG? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

PILNE: Ile kosztuje paliwo na stacjach 18 marca 2022 roku? Te ceny to jakiś kosmos, takich podwyżek dawno nie było

paliwo-tanieje-ale-jest-nowy-problem
fot. freepik

Ceny paliw od poniedziałku nieco poszły w dół, głównie dzięki Danielowi Obajtkowi, który obniżył stawki za diesla i benzyną o kilkadziesiąt groszy. Mimo tego w dalszym ciągu sytuacja na stacjach jest trudna, a kierowcy nigdy nie wiedzą, co danego dnia spotka ich na stacji, gdy przyjadą zatankować swój samochód. Jak aktualnie wyglądają średnie ceny paliw na stacjach?

18 marca kierowcy, którzy wybiorą się na stacje benzynowe będą musieli zapłacić średnio 7,19 zł za litr benzyny Pb98, co jest wynikiem identycznym, jak tydzień temu. Nieco lepiej sytuacja wygląda w przypadku benzyny Pb95, która aktualnie kosztuje 6,79 zł za litr, czyli o 7 groszy mniej niż tydzień temu. Litr diesla kosztuje 7,59 zł za litr, natomiast litr LPG – 3,79 zł za litr, co jest wynikiem o 50 groszy wyższym niż tydzień temu!

Trudne czasy dla kierowców LPG. Inni kierowcy też jednak muszą zmagać się z podwyżkami…

paliwo-stacje paliw
fot. freepik

Jak sami zatem widzicie przed nami trudne czasy. LPG w przeciągu tygodnia potrafiło podrożeć aż o 50 groszy, co jest ogromną sumą. Nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i z utęsknieniem czekać na nieco lepsze czasy, które powinny przynieść nam w końcu upragniony oddech finansowy. Póki co łatwo nie jest, ale do tego już się chyba jednak wszyscy przyzwyczailiśmy…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News