PILNE! Hyundai zorganizował prawdziwą wyprzedaż! Możesz kupić najnowsze modele o połowę taniej!

PILNE! Hyundai zorganizował prawdziwą wyprzedaż! Możesz kupić najnowsze modele o połowę taniej!

Hyundai-logo-3

Podaj dalej

Hyundai zaskoczył wszystkich swoich fanów, organizując prawdziwą, jesienną wyprzedaż. Od teraz wybrane modele tej marki możecie kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Zniżki obejmują zarówno samochody z silnikami spalinowymi, hybrydy jak i auta elektryczne. Naprawdę, niektóre promocje robią wrażenie, więc jeśli myślisz o zakupie samochodu tej marki, to naprawdę, nie ma na co czekać.

Hyundai zorganizował prawdziwą wyprzedaż! Ależ promocje, aż grzech nie skorzystać

fot. AF

Przykładowo model Kona Electric aktualnie został przeceniony praktycznie o 25 procent. A jeśli dodacie do tego przykładowe wsparcie z programu „Mój Elektryk” w postaci 27 tysięcy złotych, to cena tego pojazdu robi się naprawdę bardzo atrakcyjna. Pozwoli wam to na obniżkę podstawowej ceny samochodu praktycznie o 60 tysięcy złotych. Pamiętajcie też, że jeśli zdecydujecie się na zakup nowego Hyundaia z salonu to otrzymacie też pięć lat gwarancji producenta, niezależnie od liczby przebytych przez was kilometrów. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawa opcja.

W promocji są takie auta jak chociażby Hyundai i20, Hyundai i10, czy Hyundai i30 Wagon. Są to zatem jedne z najnowszych modeli producenta, które dostępne są w sprzedaży w promocyjnych cenach z różnymi napędami. Oczywiście najciekawiej wyglądają promocje na elektryki, bo tam możecie sobie dołożyć także zniżkę z programu „Mój elektryk”. Kona z silnikiem spalinowym z 2021 roku jest teraz do kupienia w cenie od 75 tysięcy złotych. Sami przyznacie, że to praktycznie jak za darmo, biorąc pod uwagę, że to najnowszy elektryk marki.

Macie często informacje o jakichś przecenach? Dawajcie nam znać!

Mamy wśród nas fanów Hyundaia? Jeśli tak, to dajcie znać, czy wiedzieliście o tej promocji. Może są tutaj wśród nas łowcy ciekawych zniżek, którzy tylko wyczekują, aż ceny samochodów spadną o 25 procent, by od razu udać się do salonu. Jeśli macie jakieś przecieki dotyczące obniżek cen, to koniecznie dajcie nam znać. Bo trzeba sobie pomagać i korzystać ze zniżek, prawda?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News