PILNE: Google Maps z innowacyjną funkcją! Kierowcy tyle na to czekali, to prawdziwy hit!

PILNE: Google Maps z innowacyjną funkcją! Kierowcy tyle na to czekali, to prawdziwy hit!

google maps mapy aktualizacja nowość

Podaj dalej

Google Maps to bez dwóch zdań nawigacja samochodowa, która przez kierowców w naszym kraju jest najchętniej używana. Nic w tym dziwnego – ma ona wiele przydatnych funkcji, które są po prostu wręcz nieocenione podczas jazdy. Co ciekawe, Google Maps nie przestaje się jednak rozwijać i w dalszym ciągu rozwija swoją aplikację. Efekt jest taki, że od niedawna kierowcy mogą korzystać z nowej, bardzo przydatnej funkcji. Jakiej? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Google Maps wprowadza innowacyjną funkcję – świetne informacje dla kierowców!

Polacy muszą wymienić telefony. Google Maps przestanie działać
fot. freepik.com – feepikcontributorthailand

Google Maps ma zamiar pokazywać w swojej nawigacji trasy dla samochodów elektrycznych, które będą może wcale nie najkrótsze, ale to za to najszybsze do pokonania dla tzw. elektryków. Dlatego też na drodze proponowanej przez Google będą umiejscowione specjalne ładowarki dla samochodów elektrycznych, aby uniknąć niespodzianek w przypadku braku zasięgu. Samochody mają jechać z niższą prędkością, co ma pozwolić kierowcom na komfortowe podróżowanie.

Zmiany w Google Maps mają pojawić się w wersji beta 11.39, o czym poinformował serwis Interia. Właśnie tam każdy użytkownik aplikacji będzie mógł na wstępie określić, czy na co dzień po drogach porusza się samochodem z silnikiem diesla, benzyny czy też może elektrykiem. W przypadku ustalenia takiej opcji w swoich ustawieniach, Google będzie dopasowało trasę idealną pod nasze samochody. Brzmi dobrze, prawda?

Kierowcy mają powody do zadowolenia. Czy zmiany wreszcie ich zaspokoją?

mobile-with-google-maps_freepik
www.freepik.com

Trzeba przyznać, że zmiany w Google Maps zapowiadają się niezwykle ekscytująco i mogą okazać się nieocenione, zwłaszcza teraz w tych trudnych czasach, w jakich przyszło nam żyć. Jak na razie nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy mają zostać wprowadzone wszystkie zmiany, jednak jedno jest pewne – będzie ciekawie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News