PILNE! Ekspert poinformował, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. "Dopiero wtedy będzie normalnie"

PILNE! Ekspert poinformował, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. "Dopiero wtedy będzie normalnie"

Podaj dalej

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie coś w tym aspekcie miało się zmienić. Cały czas jesteśmy obarczani lockdownami i różnymi ograniczeniami. Na szczęście ostatnio otrzymaliśmy kilka pozytywnych informacji. Według serwisu Onet, koniec pandemii już niedługo.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza

Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa kierowcy muszą używać maseczek podczas wizyt na stacjach benzynowych, u mechanika czy na przeglądzie. Oprócz tego mamy utrudniony wjazd do większości krajów. Na początku pandemii musieliśmy również mieć założoną maseczkę podczas jazdy samochodem, jednak później ten przepis został zdjęty.

Według Onetu analizy epidemiologiczne prowadzone przez ekspertów wskazują znaczne wyhamowanie pandemii na przełomie maja i czerwca. To właśnie wtedy rząd może zdecydować się na większe poluzowanie obostrzeń, choć częściowe zniesienia powinny nastąpić już wcześniej.

Kiedy wróci normalność?

zakaz przemieszczania się

Rząd ponadto ma w planach do końca wakacji zaszczepić wszystkich chętnych Polaków. Te działania mają sprawić, że do końca roku będziemy już wolni od uciążliwej pandemii i wreszcie wróci długo oczekiwana normalność…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News